SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksy, wóda, ananasy- Hekad wypad, brak Ci klasy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157046

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870527
A no, kto nie marnuje to już inna sprawa Sam wiem że napewno mógłbym jeszcze lepiej wyglądać. Ale chciałem tylko do tych negatywnych skutków nawiązać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
inna sprawa, rzadko poruszana na forum a przydatna to nakładanie się dawek podczas cyklu. Na przykładzie metanabolu, przyjmując okres półtrwania dla 4godzin.

Dawka 10mg, po 4h 5mg po kolejnych 4h 2,5 po kolejnych 4h 1,25. Po 12h od zażycia nadal jesteśmy w stanie anabolizmu, mocnego anabolizmu! po 12h już raczej każdy przyjął kolejną dawkę i znów: wartość początkowa to już nie 10 a 11,25...i tak sukcesywnie do góry z każdym dniem. Pomyśl co się dzieje przy wysokich dawkach. 50mg po 4h 25mg po 4h 12,5 po 4h 6,125 itp to jest b. istotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
To z ciekawosci Antek na jakich ty dawkach lecisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
śmiesznych w porównaniu z tym co proponują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale to jak to wkoncu jest jak mówił eee yyy łodzianin chyba ze tylko blokujesz swojego testa dając tak małe dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23094
Cześć chłopaki !

Postanowiłem prowadzić tak jak wy Dziennik Treningowy

Do teraz ćwiczyłem "na własny rozum " , odżywiałem się "intuicyjnie" , jednak widzę że droga ta nie zaprowadzi mnie do niczego. Chciałbym w końcu zrobić jakiś progres , a wiem już że bez pomocy ogarniętych ludzi nie dam sobie rady.
Wczoraj wpisałem w dzienniku swój plan treningowy , zacząłem też wklejać zrzuty "miski" .
Od jutra będę też wrzucał filmy z treningów
Byłoby bardzo fajnie gdyby ktoś z was od czasu do czasu zerknął tam ,doradził coś , wyraził swoją opinię , czy opieprzył po prostu.

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to nie nasz dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
davidooo
no ale to jak to wkoncu jest jak mówił eee yyy łodzianin chyba ze tylko blokujesz swojego testa dając tak małe dawki?


jaką kolwiek byś nie dostarczył to blokujesz.
Ale nieprawdą jest, że mała dawka to już nie zadziała anabolicznie, bo to nie jest stan równowagi dla organizmu, zawsze anabolizm się pojawi.
W przypadku gdy nastąpi kumulacja dawki w którymś tygodniu to regeneracja już się mocno poprawia, z kolei gdy teścia jest za dużo to organizm chce się go pozbyć i robi to w bardzo prosty sposób : wysyfia Ci cerę a kolejny krok to zamiast nasienia woda - zamiast spermy rozwodniona substancja. Organizm zawsze dąży do pozbycia się nadwyżek hormonalnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe z tą nadwyżką testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ciekawe czy nie (mnie osobiście też na początku zaskoczyło) wniosek jest jeden: czas w tym sporcie to najlepszy doping, a wspomaganie samo w sobie to ułatwienie regeneracji. Steroidy działają przeciwzapalnie więc możemy naprawdę ciężko trenować bez obawy o nic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozpiska dni treningowych

Następny temat

Ocena planu + Dieta

WHEY premium