SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksy, wóda, ananasy- Hekad wypad, brak Ci klasy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157124

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Dziś się rośnie mimo treningu a nie od treningu. Taka jest podstawowa różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Nie mówię o wszystkich

Ale nie-nie trenują tak ciężko jak trenowali kiedyś.
Nie ma nawet takiej potrzeby-zamiast intensyfikować trening,można przecież zwiększyć dawki.

Wiem że to śmiesznie brzmi-bo wychodzi z ust patykowatego amatora,ale sami kiedyś zrozumiecie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Sam Piotrkowicz przyznał w wywiadzie, że zawodowcy w okresie budowania masy mięśniowej wykonują leniwe serie, długie odpoczynki.

Zobaczcie kształt mięśni Larrego Scotta, gdzie gość nie startuje już od dawien dawna i możecie porównać ze spadkami Levrone'a chociażby różnica jest taka, że u Levrone'a nie pozostał nawet kształt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
levrone teraz wygląda jak po 2-3 latach na siłowni początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda też, że jest takie zakłamanie jeżeli chodzi o odżywki i suple które są reklamowane przez użytkowników SAA i mówienie że robią cykl tylko na wyżej wymienionych produktach, a większość wieży i później załamka że do takiej formy nigdy nie dojdą będąc czystymi.

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2013-01-18 15:29:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
to nie jest zakłamanie tylko naiwność ludzi.
Gość mówi, że bierze odżywkę o nazwie xxx, nie oznacza że kłamie, bo rzeczywiście może ją brać, ale oprócz odżywki bierze jeszcze inne rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
davidooo
o teraz mi sie przypomnialo o ostatni czasy sławnym jem/nie jem, za starych czasów to by wyśmiali takie coś

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-01-18 12:50:24


Tu sie nie zgodze z Toba (i absolutnie nie ma na to wplyw to, ze sam probuje obecnie tego sposobu; moze mi sie cos uda, a moze nie). Podobnie w starych czasach by wysmiali samoloty, telefony komorkowe i wiele innych rzeczy. Moze nie do konca zwiazane z tematem przyklady, ale obrazuja zasade - wiedza i zrozumiene poszly do przodu, pomijajac dywagacje odnosnie postepu kulturystyki.

Jem/ nie jem jest poparte rzetelnymi badaniami i nie jest w rodzaju "kumpel na silce powiedzial mi".

Byc moze na prosach to sie nie sprawdzi, ale dla amatora - czemu nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy powinien sprawdzać na sobie dany system żywieniowy czy treningowy i wyciągać wnioski co jest lepsze dla niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Kapitan Wodka
davidooo
o teraz mi sie przypomnialo o ostatni czasy sławnym jem/nie jem, za starych czasów to by wyśmiali takie coś

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-01-18 12:50:24


Tu sie nie zgodze z Toba (i absolutnie nie ma na to wplyw to, ze sam probuje obecnie tego sposobu; moze mi sie cos uda, a moze nie). Podobnie w starych czasach by wysmiali samoloty, telefony komorkowe i wiele innych rzeczy. Moze nie do konca zwiazane z tematem przyklady, ale obrazuja zasade - wiedza i zrozumiene poszly do przodu, pomijajac dywagacje odnosnie postepu kulturystyki.

Jem/ nie jem jest poparte rzetelnymi badaniami i nie jest w rodzaju "kumpel na silce powiedzial mi".

Byc moze na prosach to sie nie sprawdzi, ale dla amatora - czemu nie?


No, jeśli amator będzie ciężko zapyerdalał na treningach i wyznawał zdrowe zasady jem/nie jem, a nie jak większość - skoro głodowałem 8h to teraz mogę pozwolić sobie na pierogi,naleśniki,kapusniak etc. to owszem efekty będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Antos098
to nie jest zakłamanie tylko naiwność ludzi.
Gość mówi, że bierze odżywkę o nazwie xxx, nie oznacza że kłamie, bo rzeczywiście może ją brać, ale oprócz odżywki bierze jeszcze inne rzeczy.


Naginasz rzeczywistosc. SAA jest nadal tabu i niewiele sie o tym mowi, a w mainstreamie w ogole. Ludzie sie naogladaja burneike z dabyl blastami i w to wierza.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozpiska dni treningowych

Następny temat

Ocena planu + Dieta

WHEY premium