SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksy, wóda, ananasy- Hekad wypad, brak Ci klasy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157053

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
i hvj nie dowiem sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
wszyscy śpią wiec nikt Ci nie powie co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Antek jeśli chodzi o długość cykli i wielkość dawek... porównaj sobie pierwsze edycje TCHP i obecne... niebo a ziemia, poziom znacznie poszedł do góry, więc nie wkręcaj tutaj bzdur, bo chłopaki świetny progress robią i IMO to Twoje całe gadanie o niskich dawkach to tylko usprawiedliwienie dla chuyowej sylwetki. Albo bierzesz i liczysz się z ryzykiem, albo nie - prosta sprawa. Nie ma półśrodków moim zdaniem, a to co Ty teraz robisz to ja bym nawet nie nazwał dopingiem.

To taka luźna myśl, bo i tak uważam, że Ciebie specjalnie nie interesuje to co piszemy Tobie, zresztą sam to gdzieś nawet wspominałeś.
pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no to akurat jesteś świetnym przykładem marnotractwa tych że "normalnych" dawek - coś jeszcze? róbcie co chcecie i nie wpyerdalajcie mi się ani do moich kieszeni ani do życia. Bo nie działam pod Wasze dyktando i nigdy nie będę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
shitman_xD
BF (który w świetle całego roku jest tylko chwilową zajawką)

uwazasz sie lepszy od tych co wiecej wala i mowisz jakby byli gorsi
a popatrz na siebie, sam masz wiecej fatu i wody niz miesa a o proporcjach nie mowie
i jarasz sie dawna kutlurystyka, malymi dawkami, przekonujesz innych jakie to swietne a chvja prawdy. gdyby tak bylo to nikt nie bralby grama testa zamiast 100mg

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2013-02-02 00:51:15


Jak dla mnie to możesz brać i nawet 3g - wali mnie to, dalej nie rozumiesz? nie wpyerdalaj się do tego co robię i tylko tyle, bo raz że g**** Cię to interesuje, dwa że czytuję inne strony i mam trochę inne źródła wiedzy niż sfdowski pogląd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha dobrze przepraszam :*

tylko wez pod uwage ze to Ty zaczales sie do nas pierwszy wpyerdalac
ciesze sie ze Cie to wali, w takim razie nie pisz wiecej o naszym "marnotrawstwie" itd tylko rob forme na swoich "dawkach".
i nie spinaj sie tak bo wszyscy beke tylko maja

jeszcze jedno tylko
interesuje cie kulturystyka a nie 1 cyfrowy bf?
przeciez kulturystyka to jak najlepsze proporcje przy najwiekszej masie miesniowej i najmniejszym poziomie tluszczu
rozumiem ze lubisz troche smalcu(chocby patrzac na laske%)) ale nie mow ze jestes kulturysta tylko ze cwiczysz bo lubisz

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2013-02-02 14:31:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
beke masz Ty, bo generalnie zatrzymałeś się na poziomie gimnazjum.
Wejdź na trochę ambitniejsze fora o tej tematyce i zobacz, że wysokie dawki androgenów to droga do nikąd. Piszę konkretnie o androgenach. Nie, do nikogo się nie wpyerdalałem napisałem jak ja to robię i co było moim krótkoterminowym celem, który zrealizowałem. Nie spełniam Waszych oczekiwań, bo tego robić zresztą nie muszę. Kieruje się swoimi zasadami i swoimi celami a nie celami ustalanymi odgórnie przez forum. Może kiedyś zrozumiesz.

Pomyśl chwilę...nic więcej. Absolutnie żaden lekarz nie stwierdzi, że 14 czy 15% bf to otyłość. Myślisz, że zawodnicy z Hameryki na których się wzorujecie są cały czas na niskim bf? .... albo lepiej : że są cały czas non stop na towarze? błagam poczytaj coś trochę ambitniejszego niż porady forum. Zobacz co się dzieje z organizmem pod wpływem długiego okresu stosowania syntetyków - prześledź badania. Poczytaj trochę bardziej doświadczonych osób. Nie rób z siebie Nadboga na dopingu bo jesteś shitman i latasz na dobrej dawce to jestem niezniszczalny. Wiem, że jesteś niereformowalny i tego nie zrozumiesz (bo nawet się nie starasz), ja w pełni Was rozumiem i rozumiem chęć dopięcia swego w jak najkrótszym czasie, ale rozsądek nakazuje mi też sugerować się też innymi źródłami wiedzy aniżeli Wasze opinie. Ciężko to pojąć? to że nie jestem za Waszym tokiem myślenia, nie znaczy że uważam, że b. źle robicie - róbcie wszystko tak jak chcecie. Nie będe Wam mówił jak macie żyć bo za Was nie umrę i bardzo prosiłbym by zachować tą zasadę w drugą stronę.

Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2013-02-02 14:40:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
O, jest szansa, ze jesdnak nic nie starcilem wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56324
Też jestem ciekaw wypowiedzi w tamtym dzienniki, mimo, że tylko obserwuję, to jest ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Szkoda że sogi już mi nie wchodzą.

Jeszcze przyjdzie czas

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozpiska dni treningowych

Następny temat

Ocena planu + Dieta

WHEY premium