SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koksy, wóda, ananasy- Hekad wypad, brak Ci klasy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ale to tak widze ze zap*****ylasz, bo tyle aero nie pamietam u ciebie, chyba ;d

dieta low fat, tez na redu na niej polece bo pewno sie sprawdza.

ud bedzie niezłym wyzwaniem zapewne ale warto spróbowac, miałem gdzies na mialu od bzyka cały artykuł czy nawet to było cos zksiązki o tej diecie. bo tez miałem kiedys próbowc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
no spróbowałem wlasnie teraz low fat i wlasnie ciezko mi powiedziec czy lepsze od low carb. Jedyne co jest pewne to na low fat, lepsze nabicie przez wegle a w low carb lepsze libido. Teraz na low fat mam pierwszy raz w zyciu slabsze libido, znaczy chce mi sie ale nie mysle ciagle o tym. Zawsze jakiś plus bo mi dziewczyna nie gada co chwile " a ty tyko o jednym"

a co do ud 2.0 to juz mam przestudiowane w malym paluszku. Ksiazke z 3 razy przeczytalem, dzienniki nivixa 2 razy i po razie bzyka i pitbulla oraz wszelkie mozliwe arty, wypowiedzi o tym systemie. Także powinno byc git, chociaz moze byc hardkor lekki w te pierwsze dni tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
tibes zapyerdalasz ładnie, miło się to czyta to jak dziennika nie będzie to chociaż foty yebnij w spamie na zakończenie redu, bo może być kosa. Jakieś środki mocniejsze lecą czy na spokojnie na razie ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
ja i mocniejsze srodki?:D moze kiedys:D narazie tylko bcaa, na ud dorzuce kretke i spalacze z targowiska BF.

No jak bedzie co pokazac to wrzuce do dzienika jakies podsumowanie bo raz na jakis czas robie sobie samoj**ki przed lustrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
no ja czuję, że będzie gicior na studiach już pozaliczane wszystko w sesji ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
tylko jeden egzamin mam w sesji poprawkowej takze niezle poszlo w tym semestre, a tak to jeszcze jakies prace, projekty, sprawozdania zalegle musze doniesc. No i magisterke treba zaczac pisac w koncu A Ty jak? 1szy semestr nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
kvrwa to trochę masz zapyerdolu, do tego redu. Ładnie.

No ja 1wsza sesja już powoli za mną, przeyebana sprawa, bo myślałem, że będzie lżej ale pozaliczałem prawie wszystko i będę na II semestrze, także do przodu a sylwetkowo to w przyszłym tygodniu rozpoczynam mały rekomp, żeby masa później lepiej wpadała

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
raczej nie, szczerze mówiąc to nie chce mi się pisać tych rozpisek. Prowadziłem ponad rok, to na razie zbastuję

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
... ale Ty byś mógł, bo brakuje mi tych fotek żarcia haha

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozpiska dni treningowych

Następny temat

Ocena planu + Dieta

WHEY premium