SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kij i Marchewka / Arphiel / podsumowanie str. 31

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45750

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Na wszelki wypadek obetnij 25g ww w dni treningowe i chciałam powiedzieć ze to nieźle wygląda, jak odstawisz kreatynę i woda zejdzie to ho ho mysle ze tak po tych 6tygodniach mozesz zrobic przerwę w cyklu kreatynowym

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-11-12 12:28:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Obli, nie ma sprawy, obcinam Jak czyta się takie słowa od Ciebie to nawet bez żalu oddam te węgle 6 tygodni wczoraj minęło to odstawić już kreatynę?
Co do pracy moich jelit to jak to w pierwszy dzień okresu - przeczyściło mnie

Bull, zobaczymy jak ponownie będę miała z tym problemy to wypróbuję ksylitol (mam nawet w domu ). Choć nie powiem wolałabym obyć się bez niego.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to odstaw starczy na razie trzeba przerwe zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
dzisiaj z rana już porcja kreatyny była to w takim bądź razie od jutra odstawiam

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
za tydzien zobaczymy ile wody spadnie, aa moze i sie odblokujesz tak tez kreatyna rzyma wode wiec wiadomo trudno sie przepłukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
saw też wodę trzymał przynajmniej u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Katlak bo SAW to też na składzie ma kreatynę
Obli to SAWa tez odstawić?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
1 porcja SAW to 1,25g kreatyny ( około ). 1-2 porcje samego SAWa to nie cykl kreatynowy. Standardowa porcja na cyklu z kreatyny to +5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dawno mnie tu nie było ale widzę, że coraz lepiej sobie poczynasz. Oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Dzień 43 (tydzień 7)
12.11.2012 DNT

napoje: woda +4l, kawa, zielona, pokrzywa, lipa, dziurawiec+przywrotnik, czarna, wino 100ml
warzywa: pomidor, papryka, kalafior (1,5kg ), kiszona, brokuły, cukinia
suple: multipack 2x1, tran, wiesiołek, kolagen 5g, kombucha
rano: BCAA + omega3 + kreatyna,
wieczorem
: omega3 + ZMA,

150/180/75
oczywiście 2 i 3 podzielona na dwa mniejsze




Rozciąganie 30 min + podciąganie z wyskoku (czasami zamiast z doskoku z asekuracją) puki co 12razy

Miało być DT ale wczoraj wieczorem dostałam okres i robienie MC czy przysiadu jest bezsensu jak nie mogę iść na całość a nie czuję się dzisiaj na siłach. Od jutra już bez kreatyny.

Bull, to w takim bądź razie SAW zostanie do wykończenia zapasu ewentualnie do odwołania
Hubert, dzięki, staram się


Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2012-11-12 18:35:16

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik PALMY

Następny temat

Kij i Marchewka / Kendra/podsumowanie str.13

WHEY premium