SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kazik71- przemiana 2012

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Super, brzusio spadł, czworogłowy uda się zarysował. Będzie coraz lepiej jak będziesz kontynuował dietę i treningi :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
JEst dobrze i walcz dalej.

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
Kaziu .....nie będę słodził Ci tak jak inni .... sorki, ale nie o to przecież chodzi aby wprowadzać człowieka w błąd .......
Nie odbieraj moich słów zbyt osobiście ale kurna... zacząłeś całą zabawę od "dupy strony" .... a co gorsze - trwałeś w niej nieprzerwanie przez masę czasu.

Przeczytaj jeszcze raz swój post z 14.01. oraz odpowiedzi z tego samego dnia od Flexa i Mastiego.
Tam była nakreślona dla Ciebie TWOJA droga na najbliższe miesiące
Nie dostosowując się do zawartych w tych postach uwag straciłeś czas i pieniądze - bo efekt jaki osiągnąłeś obecnie , myślę , jest dla Ciebie nie do zaakceptowania . Szkoda , że nikt Ci nie pomógł w trakcie Twoich zmagań ..... i nie nakierowywał uparcie na właściwą drogę....

Mam głęboką nadzieję , że nie stracisz jednak animuszu i zaczniesz wszystko od nowa ,tym razem w sposób planowy i przemyślany.
Jeżeli Twoim marzeniem jest fajna sylwetka i zdrowe ciało ( a wiem że tak jest )to przyjmij parę wskazówek ode mnie :

w ciągu najbliższych paru miesięcy

1/zapomnij o ciężkim treningu siłowym - masz za dużą masę i za dużo fatu - wykończysz kolana , plecy i generalnie "zajedziesz" organizm . Rób na siłowni trening lekki ogólnorozwojowy , max 2 razy w tygodniu bez przesilania organizmu.
2/ wprowadź (i BEZWGLĘDNIE przestrzegaj) dietę redukcyjną BTW ok. 1,6/0,8/2,4 , początkowo 2300 kcal , potem co miesiąc o 100 kcal mniej - docelowo , w ostatniej fazie zejdż do 1800 kcal; (pisałeś że masz rozregulowaną gospodarkę węglowodanową .... hmmmm ... tak Ci się tylko wydaje - łatwo da się to naprawić .... sam przez to przechodziłem )
3/ Kup sobie jakiś prosty rowerek stacjonarny i zacznij 4-5 razy w tygodniu po godzince "pedałować" - cel : zredukuj wagę ciała do 80 kg. (Będziesz trenował w domu , możesz ćwiczyć w dowolnych porach , Żona będzie zadowolona bo będzie Cię miała na oku - same PLUSY )
4/ jak poprzez działania z pkt. 1,2,3 osiągniesz cel z pkt.4
wzmocnij treningi siłowe , obniżając intensywność aerobowych - koledzy z forum wówczas bez pudła doradzą Ci co i jak robić aby wszystko , oprócz fatu , Ci urosło ....

Na moje oko PIĘĆ MIESIĘCY wystarczy abyś znalazł się w punkcie startowym do budowania fajnej muskulatury , a kolejne siedem abyś stanął dumnie przed lustrem i stwierdził , że jest o'kay.
Twoje ciało w ostatnich miesiącach nabyło już pewną "pamięć" mięśniową ( niewątpliwie zrobiły Ci się niezłe mięśnie pod tłuszczykiem)- dlatego odtworzenie pójdzie Ci w miarę szybko ... no w każdym razie szybciej niż innym którzy będą dopiero zaczynali treningi siłowe.

Wiem że dasz radę ! - udowodniłeś Swoim obecnym dziennikiem , że jesteś ponadprzeciętnym gościem , potrafisz wziąć się "za bary" z bardzo trudnym przeciwnikiem i mocno walczyć.
Lepsza strategia + więcej determinacji a WYGRASZ.

Za podjęcie próby i waleczne serce : SOG ! ode mnie.

Pozdrawiam , Archibald 68

PS. Jeśli podejmiesz dalszą walkę - to na etapie redukcji wagi służe zawsze pomocą.


Zmieniony przez - archibald 68 w dniu 2012-06-01 22:25:30

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kaziu jest postep i to widac.
TRZYMAJ DALEJ !

Zmieniony przez - chunga w dniu 2012-06-02 00:39:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2384
Oczywiście nie poddaję się i jadę dalej.
W czwartek było:
Trening:

- rozgrzewka 5 min. orbitreka + standardowa;
- przysiady 10x20; 10x30; 10x40; 10x50;
- wyciskanie na płaskiej 10x20; 10x30; 10x40; 10x50;
- martwy ciąg 10x30; 10x50; 10x60; 10x70;
- wiosłowanie w opadzie nachwytem 10x20; 10x30; 10x40; 10x50;
- wyciskanie żołnierskie 10x20; 10x25; 10x30;
- siódemki na biceps 3sx22,5;
- unoszenie kolan do klatki w zwisie;
- cool down - 10 min. bieżni - szybki marsz;

Suple:

HI-TEC BCAA POWDER 13g przed treningiem i w trakcie, Gold Omega3 Olimpu 2 kapsułki rano, Chela-Mag B6 1 kapsułka rano.

Dieta:
Staram się trzymać redukcyjną, rano płatki z mlekiem, drugie jogurt nat. z otrębami, trzecie tuńczyk z pomidorami i migdały, obiad łosoś i surówka (około-treningowo brązowy ryż), kolacja twaróg półtłusty z oliwą lekko posolony.

Chciałem podziękować za wsparcie a szczególnie za konstruktywne rady, kontynuuję swój założony program FBW i na razie nie zamierzam go zmieniać. Kontuzji się już nie obawiam w takim stopniu jak na początku, z ciężarami nie szaleję jednak staram się by nie było za lekko. Moja perspektywa jest dłuższa więc nie zamierzam robić drastycznej redukcji, znając swój organizm wiem, że mógłbym się zredukować w ciągu 2 miesięcy ale poszło by wtedy z fatem też i to co urosło w mięśniach więc powolutku do przodu. Oczywiście nie ma lipy

STARY CZŁOWIEK I MOŻE!
mój dziennik: http://www.sfd.pl/Kazik71_przemiana_2012-t829314.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cytat
Moja perspektywa jest dłuższa więc nie zamierzam robić drastycznej redukcji, znając swój organizm wiem, że mógłbym się zredukować w ciągu 2 miesięcy ale poszło by wtedy z fatem też i to co urosło w mięśniach więc powolutku do przodu.


dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Wielokrotnie za mało aero i nietrzymanie diety - oto efekt. Dorzuciłbym co najmniej 2x w tygodniu po 30-50 minut aero - marszo-biegi (najlepiej stopniowo, w ciągu paru tygodni od 2 do 4 x - marsze-marszobiegi). W ostateczności rowerki stacjonarne (mało skuteczne).

Dodatkowo więcej aktywności każdego dnia - chodzenie, jazda na rowerze, pływanie itd.

-8 cm w pasie to już świetny początek, oby tak dalej.



Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2012-06-02 12:11:32

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Efekty sa pomimo ze moze nie jakies spektakularne to stanowia doskonala baze do dalszego rozwoju. Juz wiesz co i jak i jakie korekty wprowadzic. Wszystko wyzej zostalo opisane. Wiecej konsekwencji i drobnych korekt w treningu i bedzie dobrze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2384
_Knife_ strzelił w sedno "Wielokrotnie za mało aero i nietrzymanie diety - oto efekt."

Dzisiejszy trening:
- rozgrzewka - 5min. orbitreka + standardowa;
- przysiady 5x20; 5x40; 5x50; 5x60;
- wyciskanie 5x20; 5x40; 5x50; 5x60;
- martwy ciąg 5x40; 5x50; 5x70; 5x80;
- wiosłowanie w opadzie nachwytem 5x20; 5x40; 5x50; 5x60;
- wyciskanie żołnierskie 5x20; 5x25; 5x30; 5x35;
- siódemki na biceps 3sx25;
- unoszenie kolan do klatki 3sx10p;
- marszo-biegi na bieżni 2min. marsz/1min. bieg (10 minut)

Suple:

HI-TEC BCAA POWDER 13g przed treningiem i w trakcie, Gold Omega3 Olimpu 2 kapsułki rano, Chela-Mag B6 1 kapsułka rano.

Dieta:
Jest lepiej! Staram się!Dzisiejszy obiadek:


Łosoś, ryż naturalny, ogórek zielony i pomidor

Zmieniony przez - Kazik71 w dniu 2012-06-02 21:10:04

STARY CZŁOWIEK I MOŻE!
mój dziennik: http://www.sfd.pl/Kazik71_przemiana_2012-t829314.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Ale mi apetytu narobiłeś!

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZABAWA W TRENING ,czyli cd.Dziwnego Dziennika

Następny temat

trening 45 latka + suplement, dieta i trening na zmniejszenie obwodu brzucha :)

WHEY premium