SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kazik71- przemiana 2012

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2384
Dzięki za odpowiedzi!
Dzisiaj środa więc na siłkę, mam nadzieję, że dzisiaj nie będzie tak tłoczno, idę zaraz po pracy koło 15:00. Motywację sobie załatwić muszę i karnet wykupić, bo ta finansowa też nie bez znaczenia
Przyznaję się, że z dietą mam problemy, przyczyna? Głównie brak czasu na przygotowanie potraw, nad tym muszę popracować, no i po tych prawie 4 tygodniach zaczynam zauważać, że taka dieta jest dość kosztowna, niestety a jeżeli ma się na utrzymaniu z jednej pensji całą rodzinkę to....
Wieczorem dopiszę jak trening, oczywiście jak będę miał siły i chęci.
Jeszcze raz dzięki za porady co do brzucha, na pewno zmienię z standardowych spięć na początku mojego ACT na unoszenie kolan w zwisie, to chyba nawet na inne partie ćwiczenie niż te spięcia?
Miałem w planie dołożenie w DBT jakichś dodatkowych ćwiczeń na brzuch ale z tego co piszecie to się już z tych zamiarów wyleczyłem. Pozostaną tylko te w trakcie treningu.
No i kończę za niedługo 4 tydzień ACT, ciągnąć go dalej czy może zacząć coś innego, nie żebym narzekał, że ciężki jest ale monotonia zabija, pomimo zmian ciężarów i ilości obwodów, z drugiej strony gdzieś czytałem, że ACT to tak z 8 tygodni się powinno robić przed zamianą na jakiś FBW a może jeszcze coś innego? Może HST, bo na pewno nie split W każdym razie nadal jest ACT i chyba na razie tak powinno pozostać jeszcze jakiś czas?

Jeszcze dodaję wczorajszą rozpiskę miski, tylko w ramach przestrogi chyba, z świadomością popełnionych błędów
I tak się zastanawiam czy nie zmniejszyć ilość kalorii w ostatnich posiłkach bo pomimo tego, że jadę poniżej zapotrzebowania to redukcja jest słaba, znaczy około 2kg spadło szybciej a teraz jakby stało w miejscu (w okresie 4 tygodni) czy może tak ma być i pozostawić do obserwacji?

STARY CZŁOWIEK I MOŻE!
mój dziennik: http://www.sfd.pl/Kazik71_przemiana_2012-t829314.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
prawdopodobnie dluga przemiana ale trzymam kciuki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do ACT to wytrwaj do 6 tygodni chociaz :) i wowczas zrob przerwe i nowy trening. Ile zrzuciles od poczatku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2384
Wrócę z pracy do domu to się zważę Ale sądzę, że w ciągu miesiąca około 2 kg zeszło, więcej nie. Minie równo miesiąc (13.02.2012) to wstawię zdjęcia dla porównania sylwetki.

Zmieniony przez - Kazik71 w dniu 2012-02-08 09:59:02

STARY CZŁOWIEK I MOŻE!
mój dziennik: http://www.sfd.pl/Kazik71_przemiana_2012-t829314.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Kazik

Z tymi kaloriami żle tak nie jest , dodaj wiecej moze białka , wiem jak trudno jest z ta dietą sam mam problem i na dodatek nie jest tania , tylko ze ja mam lepiej bo zonka też ma diete ale w odwrotną stronę musi przybrać na pupie , bo jest jakiś konkurs Ladies- pupa
Ja najlepsze efekty jak na razie uzyskałem po FBW , teraz jade Splitem i zobacze za 2 tygodnie co dało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2384
No z kaloriami może nie jest źle tylko z produktami do uzyskania tych kalorii już mam gorzej. Założyłem sobie białka około 140-160g, tłuszczu 1g/kgmc reszta węglowodany do wykonania zapotrzebowania czyli około 2500kcal (wliczając w to redukcję -300kcal) no i się staram to wykonać, dowiedziałem się co bym się do grama nie starał tylko by produkty były dobre.
Też właśnie myślę o tym FBW ale to po ACT które (tak jak pisał DARNOK35) pociągnę co najmniej do pełnych 6 tygodni potem tydzień przerwy i wtedy dopiero full body.

STARY CZŁOWIEK I MOŻE!
mój dziennik: http://www.sfd.pl/Kazik71_przemiana_2012-t829314.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprobuj obciac bardziej wegle a kalorii z wegli doloz do tluszczy i powinno byc lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś pisał wcześniej, że spięcia nic nie dają.. Jeśli się ich "nie czuje" to i nic nie dają.
Spięcia to dobre ćwiczenie, jeśli nie czujesz, że mięsnie Cie "palą" to bardziej się przyłóż i tyle. Oczywiście wszystko zależy od organizmu, ale wątpie, że akurat to ćwiczenie Ci nei wchodzi. Popróbuj dalej, tyle, że dokładniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech ktos kto robi tylko spiecia sprobuje wykonac ten trening i bedzie mial odpowiedz:





Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-02-08 23:21:54

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-02-08 23:22:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2384
Tytuł mówi sam za siebie, tylko tak patrząc na nią jak ćwiczy to wydaje mi się, że to jest dobre dla osób o sylwetce i mięśniach takich jak ma ta laseczka. W przypadku "początkującego" (z nadmiarem fatu) 40-latka to byłoby po kręgosłupie i skończyło by się na intensywnej terapii najbliższego szpitala

Wczoraj zgodnie z poradami spróbowałem unoszenia kolan.... do klatki? No nie całkiem do klatki ale na pewno było w zwisie, przy okazji zauważyłem, że nogi mam za długie do tego ćwiczenia, lepiej by było gdybym wisiał całkowicie. Jednak muszę powiedzieć, że mieliście rację, w porównaniu z spięciami, które czułem, ale tylko w trakcie ich robienia, to to unoszenie kolan czułem i wczoraj w trakcie i dzisiaj również.
Poza tym reszta szła zgodnie z planem, ACT w postaci:

-unoszenie kolan do klatki - ile się dało
-przysiady - 20kg (+gryf olimpijski)
-zgięcia nóg siedząc na maszynie - dwugłowe - 39kg
-wyciskanie hantli na płaskiej ławeczce - klatka - 2x12,5kg
-martwy ciąg - 30kg (+ gryf zwykły 180cm)
-wiosłowanie - 10kg (+ gryf zwykły 180cm)
-arnoldki - 2x10kg
-wznosy bokiem hantli - 2x6kg
-unoszenie sztangi prostej - 15kg (+ gryf zwykły 180cm)
-wyciskanie francuskie hantla siedząc, każda ręka osobno - 8kg
-łydki na suwnicy - 73kg
-uginanie sztangi, ręce oparte o kolana, w nadgarstkach podchwytem - 10kg (+ gryf zwykły 180cm) (muszę zmienić chyba na nachwyt, będzie efektywniejsze?)

Wszystko starałem się robić po 15 powtórzeń albo ile dałem rady, całość razy 3 (obwody). Przed 10minut bieżnia, po 10 minut orbitrek (więcej nie dałem rady, przy orbitreku wymiękam natomiast na bieżni mogę pół godziny po treningu jeszcze pochodzić) bieżnia była zajęta, niestety.

No i jeszcze wczorajsza miska



STARY CZŁOWIEK I MOŻE!
mój dziennik: http://www.sfd.pl/Kazik71_przemiana_2012-t829314.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZABAWA W TRENING ,czyli cd.Dziwnego Dziennika

Następny temat

trening 45 latka + suplement, dieta i trening na zmniejszenie obwodu brzucha :)

WHEY premium