SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaloryfer

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 516
Witam,

Mam pytanie jak całkowicie odsłonić mięsnie brzucha. Jak stojeto chciałbym mieć takie same kiedy napinam jak leżę.
Jakie są najlepsze ćwiczenia? Spięcia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
freesamen trochę ciężko mi dokładny plan podać by było to jakieś pół roku temu Ale mniej więcej wyglądał tak (ten który wykonywałem jako ostatni):

1. przyciąganie kolan do klatki piersiowej w zwisie na drążku (z obciążeniem przymocowanym do nóg) (zakres powtórzeń różnie, przeważnie 3 serie po jakieś 8-10 powtórzeń i co trening zwiększenie ciężaru o 2,5 kg)
2. skłony boczne stojąc ze sztangielką po jednej stronie (zakres powtórzeń 20/15/10 z dużą progresją ciężaru)
3. Spięcia brzucha z talerzem trzymanym za głową 2-3 serie (tutaj co trening nieco większy ciężar i maksymalna ilość powtórzeń)

I dodatkowe ćwiczenie ukierunkowane na mięsień poprzeczny brzucha, (zmagałem się wtedy z uszkodzonym kolanem i nie mogłem wykonywać zadnych przysiadów ani MC więc wrzuciłem takie ćwiczonko ) polegające na "położeniu się" jakby w pozycji do pompek tyle, że na łokciach (lub na zmianę 1 seria tylko na prawej wyprostowanej ręce i lewej nodze, druga seria na lewej wyprostowanej ręce i prawej nodze). W tej pozycji następowało wciągnięcie brzucha jak się tylko dało i wytrzymanie w tej pozycji określony czas Zaczynałem od 1 serii 1 minutowej a skończyłem chyba na 3-4 seriach po 3 minuty


Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2009-02-08 15:19:18

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a6w, abs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
nigdy nie będziesz takich miał, chyba że się odwodnisz i twój bf% będzie znikomy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Widoczny brzuch = niski poziom bf 8+-10% i widzisz osmiopak i skosne.

Jak mi ktos wyskowczy jeszcze raz z a6w lub abs2 to poczestuje perm banem. To naprawde ostatnie ostrzezenie. Nie wiem co za baran stworzyl kult a6w na sfd. Kazdy logicznie myslacy czlowiek widzi ze to uwsteczniajaca szmira.

Podstawa miesni brzucha sa ciezkie cwiczenia izolowane (przysiad,mc,wycisk,pompowanie,wioslo).
Mase i grubosc brzucha robisz na ciezkich cwiczeniach pol-izolowanych na brzuch. Wlasciwie to prawie wielostawowce [crunche, allachy] z ciezkim obciazeniem. Bruzdy chodujesz robiac superserie na cwiczeniach lekkich.

Modne ostatnio polaczenie to:
5*
1a. Ciezkie z obciazeniem na 8-12 powt
1b. Izolowane bez obciazenia na max

Ale bez BF to ty zobaczysz tylko misia.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
no wkońcu ktoś się ogarnął z tematem ( puma brawo )
k*rwa Wy naprawdę myślicie że ćwicząc brzuch jakimś idiotycznym systemem z amerykańskiej telewizji jesteście wstanie spalić tłuszcz jedząc w mc donaldsie ??
możesz robić miliony skłonów unoszeń i nic nie będzie widać, a możesz robić 3 serie 2xw tygodniu i będzie spoko
to wieloaspektowy problem

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6718
chomson a kto tutaj mówi, że je w mc donaldzie? Przy zachowaniu poprawnej diety ten system jak to nazwałeś amerykańskiej telewizji działa! Zarówno a6w i abs2. Owszem, ktoś musiał wymyślić coś dla ludzi "zielonych" żeby mieli czarno na białym co po czym w jakiej kolejności i z jaką intensywnością. Moim zdaniem ułożył to dobrze bo działa i nie tylko ja mogę to stwierdzić i zauważyć. To jest moje zdanie w tym temacie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
A6W- jesli to dodatkowy wysiłek by spalic troche kcl to po co sie nękać i palić mięsnie brzucha zamiast ruszyc sie pobiegac basen to przyznaje głupota dla mnie. ale jesli chodzi o ABSII to nie rozumiem czemu taka dysaprobata , nie słuzy wcale do redukowania tłuszczu tylko opiera sie na superseriach i bruzdy sie tworzą fakt jest to dla laików jesli chodzi o kaloryfer ale od czegos trzeba zacząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Po pierwsze - to metoda na jeden raz dla laika ktora paralizuje ci postepy innych parti miesniowych. Przeladowany rdzen oslabia przysiad, wycisk, zurawia, wioslo, mc -> czyli najwazniejsze wielostawowce.

Po drugie - w a6w progresja trwa pare tygodni i metoda okazuje sie pozniej przeladowanym, nadmiarowym syfem bez sensownej kontynuacji, to samo tyczy sie tego drugiego programu

Po trzecie - to jest zabawka wyrwana z kontekstu, mcdonald dla kazdego, nie uwzglednia twoich potrzeb, twojej budowy, brakow, nadmiarow, symetrii. Jak chcesz poprawic siebie to cwicz pod siebie a nie pod wszystkich.

Po czwarte - wszystko to mozesz osiagnac lepiej, szybciej i mniejszym wysilkiem przy nie zahamowanej rozbudowie calego ciala.

Koniec i kropka.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6605
puma666
to
"Po pierwsze - to metoda na jeden raz dla laika ktora paralizuje ci postepy innych parti miesniowych. Przeladowany rdzen oslabia przysiad, wycisk, zurawia, wioslo, mc -> czyli najwazniejsze wielostawowce. "

to sie tyczylo ABSII czy A6W.



bo cwiczylem sobie ostatnie 2 tygodnie ABSII, ale mnie troszku nastraszyles tymi odpowiedziami.

To w takim razie jesli ABSII jest zlym cwiczeniem na brzuch
to co innego wybrac? (zeby znow nie robic cos nieporzadanego)


np apokalipsa
w tym temacie https://www.sfd.pl/mięśnie_brzucha_-_II-t284945.html
zachecał do a6w, abs, abs2

Zmieniony przez - freesamen w dniu 2009-02-06 18:50:09

---------------------------
www.subaru-auta.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
według tego(o ile pamiętam) co chyba mówił Maszewski, brzuch trzeba traktować jak każdą inną partie ciała a nie ją katować codziennie do upadku, oprócz tego że jak już wyżej wspomniano a6w jest w fazie końcowej zbyt intensywny, i w dodatku nie trenujemy przy tym skośnych zewnętrznych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po czym krótkie pytanie!

Następny temat

plan na mase prosze o ocene

WHEY premium