SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalafior na uchu, złamany nos, chwała ciężko trenującym, a z leszczami na stos! SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219968

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Znacie jakies sklepy internetowe gdzie jest sprzęt do MMA, głównie chodzi mi o rękawice i żeby był spory wybór.
O sklepie FOD'a wiem

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
witam wszystkich GRATULUJE raKhu

pewnie że na łyso wygodna sprawa , chociasz ja od pewnego czasu boki maszynka góra na max nozyczkami tez jest GIT.
DOBREGO DNIA!!!!

dymek sklepów jest masa zalezy czego szukasz dokładnie i ile chcesz na to wydac czyli standart jak we wszystkim

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2011-09-13 09:32:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dymek Ty już błes na treningu pierwszym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Nie, od października dopiero jak pójdę na studia i zamieszkam w chacie wynajętej z kumplami. Pytam, bo powoli chciałem zacząć szukać sprzętu, na początek będę potrzebował rękawic i ochraniacza na szczękę.

Oglądałem never back down 2. Wg mnie ciekawszy film ale parę rzeczy woła o pomstę do nieba. Oglądałem z lektorem i tam w jednej scenie rozmawiają że Randleman pokonał Fedora Było jeszcze parę takich głupot ale nie pamiętam.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
tez go dzis "wypozyczylem"
moze pozniej popatrze na to dzielo

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 519 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25037
Nieźle spamujecie
100 lat Neith i graty Rakhu



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
tez go dzis "wypozyczylem"
moze pozniej popatrze na to dzielo




gdzie?

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Pewnie na torrentach :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
Nie smiał by. Przecież nikt z torrentow niekorzysta.

Co do filmu fajny ale niezwrociłem uwagi na ta scene o fedorze. Moze złe tłumaczenie albo ja przeoczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
tej kiedy sie nowy tuf zaczyna

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saleta vs Najman w K1 5 Listopada

Następny temat

Gala UFC on Versus 5: Hardy vs Lytle

WHEY premium