SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalafior na uchu, złamany nos, chwała ciężko trenującym, a z leszczami na stos! SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219984

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Mleqs śmiech śmiechem ale kvrestwo jest drogie, nie ma co gadać. Bez kitu jest to horror jak sie rozsypie

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Helssing BRYZGANE

No dobra zbieranie z ziemi już razi mój zmysł estetyczny haha
zachowałeś chociaż regułe 5 sekund? haha

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
fakt

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Jeszcze z podłogi w domu to ok. Ale jakby mi sie na gymie rozsypało to bym się 2x zastanowił czy chce to z powrotem w puszce

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
"Mariusz, od dawna jesteśmy kolegami i z pewnością dalej nimi będziemy. Jesteś znakomitym sportowcem i wielokrotnym mistrzem świata strongman. W walkach mma również udowodniłeś, że masz wielki charakter. Debiutowaliśmy w mma wałcząc ze sobą podczas 12-stej gali KSW, wygrałeś i serdecznie Ci tego gratuluję. Pomimo, iż cała otoczka walki była głównie przemyślaną promocją pojedynku, to o tyle sama walka, starciem całkowicie na serio.

Zapewne wiesz, że 5 listopada stoczę rewanż z Przemysławem Saletą w formule K1. Rewanż ten tak naprawdę będzie dokończeniem wielkiego bicia jakie sprawiłem Salecie podczas 14-stej gali KSW. Po nim chciałbym załatwić kolejną sprawę, która bardzo mi leży na sercu. Chodzi o porażkę z Tobą. Dlatego serdecznie Cię proszę, jako kolegę, ale i wielkiego sportowca, po tym jak już 5 listopada ponownie zbije Saletę, daj mi możliwość rewanżu."

Ze sportowym pozdrowieniem oraz wyrazami wielkiego szacunku Marcin Najman

BoxingNews.pl


yebany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
^

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Widziałem, dobry epicfail

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
buahaha

a jaki uprzejmy

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Kultura jak na dworze królowej Elżbiety

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Neith bialkiem powiadasz hrhrhr;d
Najman jaki szacunek ma;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saleta vs Najman w K1 5 Listopada

Następny temat

Gala UFC on Versus 5: Hardy vs Lytle

WHEY premium