SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalafior na uchu, złamany nos, chwała ciężko trenującym, a z leszczami na stos! SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219975

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Dremor mój poprzedni owczarek, suka, miala to samo, tzn nie takie ciezkie stadium, ale miala ataki, ze bardzo sztywno chodzila. Lekarz dał jej jakis zastrzyk, ktory mial starczyc na pol roku, a byla juz zdrowa do konca zycia.
Moze z twoim jest jeszcze jakas szansa, chociaz jak juz wlecze tylne lapy to nieciekawie :/

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
tak zarzucacie muza to wkleje kawalek przy ktorym w mlodosci "smigalem" na deskorolce



Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
wiecie może od kiedy bellator znowu bedzie lecial w tv4?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
o dzis juz leci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Held na tym filmiku widać że słabszy fizycznie, daje się obalać strasznie. No ale niech ćwiczy i dalej się rozwija

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
mleqs jakieś kick/heelflipy, ollie ze schodów, slide'y/grind'y czy tylko "jeździłeś" ?

Ja z pewnymi kumplami jak złapałem zajawke w 1 klasie gim to 3 lata śmigaliśmy i na sk8 i pod blokiem była przyczepiona do większej ulicy taka mniejsza "uliczka" i super nawierzchnia, krawężniki, podjazd pod garaże który robił za bank

To były czasy, w wakacje cały dzień na desce, od rana do wieczora czy to na uliczce czy na skateparku. Z nas 6 został do teraz tylko jeden kumpel który dalej zapierdziela na desce ale to naprawdę ma talent do tego

Aż sobie oldschoola Mullena włączyłem bo mi przypomniałeś o deskorolce hehe





Na końcu dobre jak wpada w Jacka Nicholsona


spadam dalej do nauki jo

a co do traktowania złego psów to się zwami w 100% zgadzam. Tak samo nie ma złych psów, są tylko źli właściciele

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-09-03 19:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
olie, kickflipy i jakieś wskakiwanie na szynę było ale kiedy to było...

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Nie ma to jak ścisnąć na wieczór redsa :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yoo ale zyebany jestem. Myslałem że nie dam rady na siłke po tym noszeniu mebli isć dizsijesyzm, ale c*** stwierdziłem że pipa nie jestem i trening zrobiony, ale sie czuje teraz okropnie :D dobrze ze DNT jutro to sie odpocznie, bo coś ten tydzień ostry był na treningach

Desko ****a rolka!! Ale zajawka w gimnazjum na to była! Też miałem swoją ale raczej byłem beztalenciem do tego wiec dałem sobie spokój, chociaz ollie, kickflipa, i 50-50 umiałem zrobić nawet czasami ale za to w Tony Hawk Pro Skater 2 byłem ****a najlepszy na calym osiedlu w 4-ke też grałem dosyć sporo i wymiatałem. Z resztą wtedy jak do gimnazjum chodizłem to właśnie taki bum był u nas w mieście na deskorolke, prawie każdy próbował śmigać.

Fingerboarda tez mieliście nie?



Dwie PIĘKNE ballady:









Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2011-09-03 20:05:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Zayyebste

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saleta vs Najman w K1 5 Listopada

Następny temat

Gala UFC on Versus 5: Hardy vs Lytle

WHEY premium