SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalafior na uchu, złamany nos, chwała ciężko trenującym, a z leszczami na stos! SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219941

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Strecho

czasem to juz cisnienie mam w górnych granicach i w głowie urojenia że za uszy powyprowadzam i do tego założysz jakis konkretny ciezar zaczniesz robic to stoja wpatruja sie i szepty.

dobra nie bede sie żalił

używa ktos ochraniacze Professional co na sklepie SFD sa??

siwex - puhaka nie bedzie walczył z irokezem bo cos władze mu przypisali że jest gosciem z "CIEMNEJ STRONY MOCY"

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2011-09-14 18:29:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Przez te akcje w norwegii, pomieszali polaczki i puhakke w to

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Jak to u nas w kraju "KTOŚ MUSI BYC WINNY" musimy głośno i stanowczo mówić NIE tym bardziej przed wyborami heheheh , to tak samo jakby sie przyczepili do do brata fedora i przypatrywali sie na jego GWIAZDY na piersiach. ITD ITD połowa zawodników by nie mogła walczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Tomek nie polecam tych ochraniaczy, bierz mastersy te grubsze, najlepiej się sprawują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
rakhu jak ty dawkujesz ta beta alanine, bo ja jak biore 3 kapsy przed i 3 po treningu to nie czuje zadnego klucia

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Deweq Ty mega śmierdzący leniu ile czasu już mnie o to wypytujesz? 2 miesiące? Ciężko na forum lub w google poszukać i znaleźc szybką tą jakże łatwo dostępną informacje jaką jest dawkowanie beta-alaniny!? ****a.

Bierz 4g przed treningiem. Mrowienie to jest kwestia indywidualna, jedni czują tak że nie wytrzymują inni nic.

Działanie po 3tygodniach powinienes juz odczuć. Nie pytaj jakie efekty, tylko tym razem POCZYTAJ i nie rób z siebie ofermy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
wiem jakie efekty itp
ale w necie prawie w cale nie ma , o braniu w dni nie treningowe np
ale mowia ze dawki po 2500 przed i nastepne 2500 po treningu, a ty kiedys gadales ze brales wiecej wiec ja nie wiem

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4g przed treningiem, w nietreningowe mozesz brac z rana lub w porze treningu też 4g. Nie ma sensu na 2 porcje rozkładać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2425
no i niech Puhakka będzie dla nich człowiekiem z "ciemnej strony mocy" a i tak dla wszystkich mających trochę pojęcia o mma zostanie solidnym zawodnikiem z zabójczą anacondą (i twarzą bez emocji). KSW dużo traci na takiej decyzji i zestawianiu Irokeza z Kornikiem. Ich sprawa ale i tak najbardziej tracą na tym kibice. Nie będę ukrywał, ze kupiłem bilety na walkę między innymi dlatego, że chciałem tego zakapiora zobaczyć w akcji. No nic, jakoś przeboleję. Ale mam nadzieję, ze Puhakka pokaże klasę i zmiecie na fight festival 31 gundersona a kawulskiemu i lewandowskiemu żyłka pęknie z zadzdrości, że pod naciskiem polsatu stracili takiego zawodnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lopez lepiej tu https://www.sfd.pl/KSW_17_ponownie_w_Łodzi.-t794593-s6699.html#eot

w spamie to wiesz, wszystko ginie szybciej jak sie pojawiło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saleta vs Najman w K1 5 Listopada

Następny temat

Gala UFC on Versus 5: Hardy vs Lytle

WHEY premium