SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalafior na uchu, złamany nos, chwała ciężko trenującym, a z leszczami na stos! SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219963

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Strecho parę stron wczęsniej (ze 2-3) wrzuciłem nową zapowiedź UFC 3. Jak dla mnie wielka różnica z poprzednią wersją.
Mi to się marzy kupienie Wolksvagena Transportera pierwszego, tego ogórka i objechać nim z kumplami europę, albo przynajmniej jej część. Tylko trochę to by kosztowało

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469





kurde, nie widziałem tego wcześniej... Tyrone to byku! Szkoła Overeema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 519 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25037
Strecho ładnie dajesz, ja rok temu piłem 3 razy w tygodniu przed bieganiem, teraz zarzucam średnio 2 razy na dzień.Także progres jest
Witam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema. Dobrego typa na siłce spotkałem. Zacząłem trening razem z nim, cały czas biceps robił zrobiłem rozgrzewke, całe HST a on dalej bajseps pąpował jeszcze zdążyłem sie chwil;e porozciagac na koniec. Sezonowiec nieśmiertelny gatunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 519 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25037
A ile w bicu na oko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
pewnie między 32-36

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Rakhu może inne partie ma strasznie doyebane i po prostu teraz nadrabia zaległości ? :D


w ogole kupilem sobie dziś 2 metrowy plakat w antyramie Rockygo :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 95
heloł pomóżta, wiem że temat był poruszany bo znalazłem co nie co w wyszukiwarce ale mam pytanie bo nie wiem nadal

kupiłem szczęnę i chcę ją dopasować ale nie wiem na jak długo włożyć ją do ciepłej wody (nie do wrzątku bo producent zabrania)

no właśnie skoro mam instrukcję to o co chodzi ?
w istrukccji po polsku na opakowaniu jest napisane od 5 do 10 senkund do wody
w instrukcji po angielski na karteczce która byla w środku etui pod szczena pisze ze zrobić wrzatek-30 sekund czekac-wrzucic do wody na 90 sekund - wyjac

czyli jak mam zarobić? 5-10 sekund czy 90 ?

o to ta szczena zelowa jakas





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
****a koleś ale masz problem najpierw wsadź na te ***ane 10 sekund jak nie dasz rady dopasować to wrzuć na więcej
ja moją szczenę musiałem dopasowywać z 4x moczyłem we wrządku an jakieś 5 sek troche dopasowałem i dalej do wrządku aż do skutku

b real dobry filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161


5 h grania bez przerwy w to Battlefield.

Jasna pała dawno mnie nic tak nie wciągnęło. Ładnie przy noł lajfiłem

Dobra gierka, wciąga polecam. Połączenie WoWa, CSa i bajkowa grafika na 2 wojnie światowej





Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-08-16 19:58:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saleta vs Najman w K1 5 Listopada

Następny temat

Gala UFC on Versus 5: Hardy vs Lytle

WHEY premium