SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalafior na uchu, złamany nos, chwała ciężko trenującym, a z leszczami na stos! SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219948

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też polecam jego artykuły, Knife to psychol ale wiedze ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
Czytałem , choć pewnie bd musiał trochę odświeżyć pamięć bo całego artykułu niestety nie pamiętam . Bardziej chodziło mi o dni bo jeśli chodzi o rodzaj treningu to jakoś sobie poradzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym na twoim miejscu wybrał wtorek i sobote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
No może pójdę wtorek , czwartek , sobota zobaczymy jaki bd za******* na treningach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u was też leje jak poyebane cały dzień?-.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Burn długo trenujesz?

Bo intensywność treningów sw jest całkiem spora, jak dodasz do tego 3 razy siłkę intensywnie, to możesz szybko się przejechać. Zwłaszcza, że dochodzi do tego szkoła i nauka. Pamiętaj o dobrym jedzeniu, spaniu i regeneracji;)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1743
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110905/SZCZECIN/799963156

Patrz Rakhu co sie dzieje w stolicy Młodych Wilków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
u mnie nie leje, jest duszno i gorąco.

Szukam mieszkania w Wawie albo Piasecznie. Chcę kupić i kurde, przeglądam te oferty i jak tak dalej pójdzie, to na trening nie pójdę, bo muszę sprawę załatwić jak najszybciej a interesujących ofert w rozsądnej cenie niewiele:/

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1743
A co trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
styl zwany uciekando


tkd, mma. Teraz jestem na urlopie, więc na trening wpadam do macierzystego klubu;)

Ale kurde jak widać, będzie dzisiaj kiepsko:/ a jutro koniec urlopu i powrót do Wawy heh.

:):)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saleta vs Najman w K1 5 Listopada

Następny temat

Gala UFC on Versus 5: Hardy vs Lytle

WHEY premium