SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalafior na uchu, złamany nos, chwała ciężko trenującym, a z leszczami na stos! SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219980

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
Ktoś sprawdzał google+?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Deweq, ja miałem "Motyw Sądu Ostatecznego w tekstach zespołów metalowych" i dostałem maksa

Ważne, żebyś wybrał coś co naprawdę z chęcią przygotujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Zayebisty temat ;p

ja miałem motyw samobójstwa w literaturze i sztuce

Beowufla przerabiałem na literaturze po angielsku więc jak coś byś chciał to pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
fajny beowulf ogolnie?

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Czy ja wiem. Bzdury, że walczył z potworem Grendalem bez broni bo chciał przywrócić sławę swojego ojca itp

Jak dla mnie g**** jak prawie każda lektura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Dremor bardzo fajny temat miałeś

muszę sprawdzić na liście czy nie mam podobnego czegoś do wyboru
ja też musze wybrać temat do 30 września, jeden mam już na oku "Miłość fatalna, sentymentalna, spełniona. Porównaj literackie obrazy miłości, odnosząc je do kontekstów epoki."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Deweq temat fajny ale musisz naprawdę porządnie się przygotować. Nam sorka mówiła że takie tematy co nam się wydają ciekawe np. gwara szkolna, język hip hopu czy coś takiego, może i są ciekawe ale ciężko znaleźć materiały i potem mogą udupić łatwo.
Ja polecam wszystkim jakiś łatwy temat gdzie będzie można posłużyć się jakimiś dramatami bo szybko się takie czyta, jest dużo streszczeń i opracowań, a naprawdę przeczytać te 3-4 dramaty po 100 stron max i spokojnie się odpowie na pytania jak się zrozumiało o co tam chodzi.

Pomoże mi ktoś z tymi rękawicami? Pisałem w temacie poświęconym pytaniom o rękawicach i jak na razie nikt nie odpowiedział

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Po co czytać książki do ustnej ?

Streszczenia szczegółowe są od tego, matura to bzdura. Ustna to pikuś dacie rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Ja tam prezentację miałem pisaną przez inną osobę, a że miałem w lekturach wiersz, Balladyne, Makbeta Dziady cz.4 to sobie w wolnych chwilach przeczytałem żeby lepiej rozumieć.
Ogólnie lubię czytać. Najlepszy autor jak do tej pory to Harlan Coben. No i przygody Myrona i Wina są mega po prostu

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Panowie, ja nie wybrałem z listy

Z tego co wiem to można samemu stworzyć temat, ja własnie tak zrobiłem. Nauczyciel mi mówił że musi być po prostu odniesienie do literatury pięknej. Ale lista tematów to bardziej sugestie, a nie lista z której koniecznie trzeba coś wybrać. Mozna samemu coś wymyślać.

Przynajmniej tak było 3 lata temu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saleta vs Najman w K1 5 Listopada

Następny temat

Gala UFC on Versus 5: Hardy vs Lytle

WHEY premium