SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalafior na uchu, złamany nos, chwała ciężko trenującym, a z leszczami na stos! SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219962

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
GDZIE??? napewno nie na wschodzie zapomnianym przez świat, do tego sie niewiem przeziebiłem (chociasz fizycznie tego nie czuje_ to wypluwam z płuc smołe litrami

witam i miłego dnia życze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
w mordorze

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
tzn na slasku

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
na wschodzie...na podlasiu świeci i to dobrze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
o to i może u mnie za niedługo zagości słoneczko a przydało by sie bo jakis angielski humor sie rzuca na głowe i niewiadomo czym sie pocieszyc trening dziś jako obowiazek bo ciało zmeczone, jedzenie dobrego mi sie niechce robic bo bym musiał chodzic po sklepach , żona powiedziała że kaszle jak umierajacy wiec .......kvvrwa zostałem sam z moim przyjacielem jasiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robisz dobrze Jasiowi czy on Tobie?

U mnie właśnie chmury wyszły, ale mało. Wpjerdalam potreningowy i spadam spędzić jakoś miło czas Od rana słoneczko i fajne chłodne suche powietrze. Ale już za tydzień ma ruszyc w PL jesień pełną parą, czyli będe miec prawdziwą szczecinską jesień, deszcz ED, mega wilgoć w powietrzu i zero słońca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Robisz dobrze Jasiowi czy on Tobie" do tej pory myslałem że to wzajemna współpraca, ale nigdy nie zastanawiałem sie jak ON sie czuje, no własnie, rakhu dałes mi dziś do myślenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
ABW wam za Jasia o 6 rano na chatę wjedzie z taranem to się 2 razy zastanowicie co pisać w iternecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
eee tam jestesmy całościa czasem mamy tylko inne zdania

kuvvvvrwa płuca mnie bola na trening pasuje isc , do tego ta pogoda co tu robić co tu robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saleta vs Najman w K1 5 Listopada

Następny temat

Gala UFC on Versus 5: Hardy vs Lytle

WHEY premium