SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalafior na uchu, złamany nos, chwała ciężko trenującym, a z leszczami na stos! SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219994

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
p. wojcie pieniadze przeleje na to konto co zawsze.

Dymek ale ty pierwszej klasy , ja juz tyle razy połamany że zawsze cos boli strzyka od kiedy bedziesz trenował ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Dymek licze, ze połamiesz Tego dryblasa Tomasza

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Od października jak pójdę na studia. Szczerze to nie mogę się doczekać bo w życiu jeszcze żadnych SW nie trenowałem. Jak do tej pory tylko piłka, tenis stołowy i trochę zabawy z siłownią.
Tomasz za to bardziej doświadczony. Ale będę nadrabiał ambicją

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
heheheh a czym zarobiłem strecho na taka nadzieje

dymek albo bedziesz chodził i trening bedzie ci zabierał energie albo bedziesz ja pochłaniał. życze ci powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Dzięki. Ważne żeby się na początku nie zniechęcić jak się będzie omłot zbierało.
Strecho ci zazdrości że masz tyle czasu teraz przed kompem siedzieć

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
hehe świruje ;)


dobra spadam na trening bo dopiero słonce jest w optymalnej temperaturze hehe

do zobaczenia na ważeniu !

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Dymek co za studia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Dymek z Niedrzwicy jestem, tj. 20km od Lublina, ale w miescie jestem prawie codziennie





Zmieniony przez - Helssing w dniu 2011-08-26 19:39:28

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Wreszcie z roboty

Jestes osama rakhu binladen :D:D ??

Na wu tangu ani jednej ryski tak samo na innych wiec nie wiem o co ci chodzilo wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Toomek inżynieria środowiska na polibudzie lubelskiej. Specjalizacja instalacje i sieci sanitarne.
Helss to bliziutko masz nad zalew. Ja niestety trochę dalej mam bo 45km.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saleta vs Najman w K1 5 Listopada

Następny temat

Gala UFC on Versus 5: Hardy vs Lytle

WHEY premium