SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalafior na uchu, złamany nos, chwała ciężko trenującym, a z leszczami na stos! SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219991

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Dobrze bylo. W barze tyle ludzi ze choooooj :D potem jeszcze starszy troche przesadzil i musialem go cala droge do domu pilnowac bo odwagi dostal ;ddd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311


pijcie mleko chopoki!

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No i stało się, przy całej mojej sympatii do Adamka śmiem stwierdzić że Badr Hari miałby z nim duże szanse nawet bardzo, Adamek jest po rostu za mały do HW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Juz hejty leca na fejzbóku hahahaha beka az sie prosi zeby krwa prowokowac ten plebs :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Badr Hari niech lepiej przejdzie do MMA. Czemu się chłopak nie zdecyduje.. Niech że go ktoś namówi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Bo on mma uważa za kissing hugging shit Tak gadał przed 1 walką z Alim przynajmniej

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Trochę za późno dla Badra na naukę parteru chyba. Poza tym on ma warunki uderzacza.
Ale z drugiej strony, taki Struve nieźle oplata długimi girami

Szkoda, że K1 zbankrutowało - zawsze warto było śledzić eliminacje w ciągu roku, a potem wielki finał. Zawsze był klimat i emocje.

Nie wiem czy dociągnę do Strikeforce, już mi się powieki lepią. Nie chcę się guaraną czy kofeiną faszerować, bo ostatnio coraz mocniej mnie kopią te substancje.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Hari się za bardzo do MMA imo nie nadaje

tu jego jedyny występ(mam nadzieje ze dobry link wkleiłem bo mi trochę komp szwankuje), ale np. chetnie bym obejżał jego walke np.z JDS na takich zasadach jak pierwszy fight Wanda z Crocopem taki ograniczony parter oj działo by się a w boksie chłopak może śmiało powalczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jon Fitch and Georges St-Pierre hold the record for the most number of wins by decision in the UFC. Both won 9 fights by way of decision.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
o której dziś gala strikeforce? 3 czy 4?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saleta vs Najman w K1 5 Listopada

Następny temat

Gala UFC on Versus 5: Hardy vs Lytle

WHEY premium