SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalafior na uchu, złamany nos, chwała ciężko trenującym, a z leszczami na stos! SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219983

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161




Strone wcześniej coś napisałem jc

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-08-30 12:16:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ****a to wrzesień już!!!

Ja peirdole, właśnie wchodze na forum roku i widze ze 2 egzaminy mam za tydzień, no ****a!-.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
To sie nazywa zakonczenie wakacji :D Jedno bonio i zbladłem

kierwa w czwarteg szkoła : /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ****a mać wtorek i środa za tydzień egzaminy porpawkowe jaa ale lipa.

No ale tak to wakacje do października






Wogóle jaki schizowaty sen miałem dziś... śniło mi sie że trafiłem do piekła, i moi znajomi tez bylui, i była kolejka każdy pokolei wchodził do czeluści diabła i on zabijał dusze xd i jako jedyny chciałem speirdolić stamtąd, a wszyscy jak jakieś ****y czekali na swoją kolej, zostałem ostatni to udało mi sie uciec, tylko zę ten chvj wysłał demony by mnie szukali, a ja musiałem jako dusza znaleźć sobie ciało, i leciałem nad rzeka i stwierdziłem że w mewe sie wbije i jako zwierze bede żył... no i wszystko ok, tylko że każdy organizm żywy do jakiego podleciałem zamieniał sie we mnie i nie miałem jak sie ukryć/żyć normalnie... zwiałem do jakiejś kanalizy, i potem to jakiś labirynt był, nie wiedziałem w którą strone lecieć no i sie zgubiłem i mnie te yebane demony dorwały otoczyły.. i sie obudizłem. Serce napeirdalało mocno darmowe aeroby takie sny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
haa chlopaki jak juz wyprawkę szkolna kupilscie ? ^^

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Nie:) Nawet ksiazek jeszcze nie mam:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
hahhaahha rakhu juz sie domyslam co kupiles za ten hajs z płytek

Ja tak samo mam 2 ksiazki z tamtego roku reszta nie kupiona ;d kanabis łyski ananas jeszcze bedzie czas pis joł


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 519 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25037




Rozpiehdala banie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten zdecydowanie lepszy






lece na siłke, czas yebnąć ze 2 rekordy coś czuje

btw Elaine co wpada do nas ma urodziny https://www.sfd.pl/Sto_lat_Elaine!-t789941.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
siema
o kurvva w czwartek szkoła, i po wakacjach ;(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saleta vs Najman w K1 5 Listopada

Następny temat

Gala UFC on Versus 5: Hardy vs Lytle

WHEY premium