SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalafior na uchu, złamany nos, chwała ciężko trenującym, a z leszczami na stos! SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 219950

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Deweq

KVVVRWA ty chyba mnie inwigilujesz , skad to wiesz - trafiłes dzis w 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
hahahha


"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
co tu tak ciho:/
gadki tylko o bazelaku

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
przeglądam właśnie sherdoga'a i trafiłem na takiego typa, yebany zwróćcie uwagę na rekord http://www.sherdog.com/fighter/Travis-Fulton-80 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
jest MOC hehehehe, az poszukam jego walk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O kurde mocny koleś, 300 zawodowych walk o.0

Z tej długiej listy przeciwników na szybko Lindlanda, Severna i Herringa wyłapałem z tych bardziej znanych. Na UFC nawet walczył heh nie znałem typa wcześniej.


eheh pozytywna nuta bez zbędnej napinki, nawet fajnie chłopakom z Koszalina wyszło, wpada w ucho:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
fajna nuta
mogli by tego kolesia to ufc wziac
bo rekord nie taki zły
250-48 to nei tak zle a by byla beka :D
pewnie kontuzje go niszczą

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
306 walk MMA i 38 walk bokserskich
w 1998 roku 41 walk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
z Forestem też walczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Koleś jak większość walk kończy w pierwszej lub góra połowie drugiej rundy to bardzo nawet się nie zmęczy i walczy znowu.
Co do tego typka co zdawal pijany w Lublinie. To jak ja drugi raz podchodziłem to jakiś koleś poszedł i zaraz wrócił. Okazało się że nie potrafił pokazać świateł awaryjnych, albo włączyć. Trzeba być gupim baaaaaaardzo żeby tak odwalić

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saleta vs Najman w K1 5 Listopada

Następny temat

Gala UFC on Versus 5: Hardy vs Lytle

WHEY premium