SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy junior się wycina, by w lato panny za... uroczyć [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83616

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Kto napisał o kaloriach? Teraz będę się Ciebie o wszystko przyczepiał bo jesteś fanem United

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
a weź mnie nei wkurzaj, 1:1 u siebie. Kagawa nie wyszedł w 1 składzie, Hernandez wszedł k***a w 85 minucie. Brawo k***a moyes, brawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
a cos ty chcał zeby manu wygrało???? hahaha to jestes bardzo optymistycznym fanem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Przecież United ma szanse, dobrze wyszli w mecz, nie spodziewałem się tego

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3944
endomondo jest bardzo dobre jeżeli chcesz wiedzieć jakąodległość przebiegasz w ciągu pewnego czasu. Mi ten pomysł się podoba. Widzę, że ktoś tam używa więc... można jakoś zrobić że po zablokowaniu telefonu czas dalej leci i liczy nam te km? Bo dzisiaj biegne sobie 35min, zadowolony że w końcu będe wiedział ile tych km przebiegam (dodatkowo znacznie polepszyła odległość) i tak kończąc patrze na telefon... a tu czas wyzerowany, żadnych obliczeń nie ma... ehh. Nie mogę znaleźć żadnej opcji żeby to zmienić... może komuś się udało :(

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
k***a musze smartfona kupić bo nigdy nie miałem i nawet nie wiem jak to działa. ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1353 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15467
Ja mam Runastic. Używałem rok temu jak biegałem na polu, ale polecam bo ma wszystko co potrzebne i nie ma tego problemu, o którym mówisz sinboy

"The only one who can tell you 'you can't' is you. And you don't have to listen."
Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]_Forma_luks__Frycekz-t1065140.html#

Pomogłem? Daj SOGacza ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3944
ok, już ogarniam

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
świeżaki nie odbijają sogów

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-04-01 22:36:13
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER 9 OSTATNIA SZANSA!

Następny temat

Jak zrzucić tłuszcyzk z brzucha?

WHEY premium