SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy junior się wycina, by w lato panny za... uroczyć [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82861

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
bo ja też teraz mam lekkie ale to na masie w sumie więc sądzę że zejdzie pod koniec redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
i już się tego boję na przyszłość jak saa wejdą to bd musiał to gino zwalczać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
won dopingowcu zjadlem dw aorzechy i ide pobiegac ;pp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
ale ty jesteś... no nie mam słów biegnij i nie wracaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
doping jest spoko jak się umie. Coock umieść swój dziennik w podpisie bo muszę skakać po forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
W bardziej zaawansowanym wieku testo spoko sprawa .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
no ja tak myślę jeszcze z 4-5 lat na sucho a jak studia skończę i bd zarabiać już to wtedy można myśleć :) 25 lat to akurat dobry wiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja zaraz rozpalam grilla, dziś czit day na kurczaku. Mam 2kg kupione i nie zawacham się go ugrillować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
ale mi smaka na kurczaka zrobiłeś :D aż chyba pójdę do biedry po udka i też grilla rozpalę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
coock obczaj co ci tam się naprodukowałem. Marek super sprawa, a co do dopingu to ja pewnie w wieku 30 lat zacznę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER 9 OSTATNIA SZANSA!

Następny temat

Jak zrzucić tłuszcyzk z brzucha?

WHEY premium