SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy junior się wycina, by w lato panny za... uroczyć [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83551

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
nygusom wstep wzbroniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
paker ić ston
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
chudym piętnastkom tym bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
okej ide na rower potem pilka a jutro KLATA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
chudym? Spójrz na siebie suchoklatesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
no spojrzałem :) fajnie jak ty byś mnie kiedykolwiek widział :) ta jesteś chudy i masz zerowe efekty pogódź się z tym :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
dziekuje za wsparcie. Ale wiesz... kazdy popelnia bledy. ja natomiast mialem zbyt duza aktywnosc fzyczna przez to miesnie mi sie jadly i tyle ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
mieśnie Ci się zjadły ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
tak sie mowi jak za duzo fizycznej aktywnosci w DT i DNT i zle zapotzrebownauie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3176
nie słyszałem żeby aktywność fizyczna przeszkadzała w budowie masy mięśniowej tym bardziej jak się jej ma w takich znikomych ilościach jak ty :) i nie ma za co
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER 9 OSTATNIA SZANSA!

Następny temat

Jak zrzucić tłuszcyzk z brzucha?

WHEY premium