SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Każdy junior się wycina, by w lato panny za... uroczyć [SPAM]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83286

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Unknown95
Mam do was pytanko, bo tak się zastanawiam o co kurde chodzi z moim organizmem. Na masie jadłem od 4 do 6 tysięcy kalorii dziennie [zdrowe ze śmieciowymi produktami] wyliczyłem na kalkulatorze żeby podtrzymać wagę mam jeść 4.1 tyś kalorii, tak więc uciąłem do 3.3 3.5 i w pierwszy tydzień zamiast stracić ze 1-3 kg wraz z wodą to przytyłem 0.5kg[ sama zdrowa żywność] później obciąłem jeden posiłek i wychodzi od 2.5 do 2.8 tyś kalorii to obecnie zeszło ze 110 do 107.5 czyli 2.5 kg w 3 tygodnie na takim bilansie. Mi to pasuje ponieważ nie chcę stracić dużej ilości masy więc wszystko się zgadza ale praktycznie jem za mało a waga schodzi jakbym normalnie jadł z od 3 do 3.5 tyś kalorii. W środy się ważę więc wam powiem co i jak. Może być to przyczyną że biorę cm3? Czy też może że zmieniłem trening na 8/8/6/6 maksymalny ciężar jaki uda mi się zrobić na serie .

Śmieciowe jedzenie jest bardziej kaloryczne, więc jak nagle zamiast 1 czekolady, zjadłeś załóżmy +200g ryżu, to jest zupełnie co innego, przez co może Ci się wydawać, że przytyłeś. Poza tym kalkulatory nie zawsze pokazują prawdę. Musisz samemu ustalić, kiedy wejdziesz na tzw. "zerowe" zapotrzebowanie. A CM3 może minimalnie zatrzymywać wodę w organizmie, chociaż to jabłczan, więc naprawdę MINIMALNIE, jednak jest to też dobry antykatabolik na redukcję, co by to masa nie spadała

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Ja to redukcja, a wracam do kalorii ze stycznia

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jutro zastanawiam się czy zjeść 2900kcal i podbić sobie czekoladą, czy 2800 ale czyściej. Chyba 2900 pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie no już się ogarniam. Idzie tyle czekolady co zwykle szło dodam jajko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Muszę foty dorobić do zgłoszenia i dziennika, bo taka jedna samoebka w lustrze to trochę mało.

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9514
Kureski ale od 5 marca do teraz ani razu nie zjadłem nic słodkiego,napojów gazowanych same zdrowe jedzenie. Przez pierwszy tydzień na 3-3, 3.5 nie pamiętam już przytyłem 0.5kg a później obciąłem jeden posiłek wyszło około 2,5 do 2.8 tyś kalorii i w środę waga wykazała 107.5 ze 110. No niby racja że kalkulatory nie do końca działają ale to dlaczego mój organizm przy tak niskim deficycie kalorycznym nie spada waga momentalnie [czego nie chcę] jak to powinno spadać. Dream teraz chyba redukuje a on je 2.8tyś kalorii gdzie on wazy 80 a ja 107 i taki sam deficyt, oto mi chodzi że to jakieś dziwne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
kurekski*

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9514
sorry, ale śmiej się na początku to ja przeczytałem k****ski ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
i tak powinno być unknown - to apropos kurka

Co do diety: powinieneś trzymać te kcal które miałeś na początku konsekwentnie przez 3-4 tygodnie i by była gitara, bez żadnego kombinowania waga po jakimś czasie zaczęła by lecieć. A jak nie to dołożyć cardio. PS teraz jem 3100kcal
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FIRESTARTER 9 OSTATNIA SZANSA!

Następny temat

Jak zrzucić tłuszcyzk z brzucha?

WHEY premium