SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje diety, nie wiem za co się zabrać.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
Staż: Ćwiczę na siłowni już od jakiś 4 tygodni, aczkolwiek w domu wcześniej ćwiczyłem trochę z handelkami, poszukuję jakiejś diety na masę by przybrać pare kilogramów, iż ważąc 66.9 kg przy 178 to trochę mało.
Waga: 66.9
Wzrost: 178
Suplementy: Trec "SOLID MASS" w 100g: - od 20 marca 2014r. [Zakupiłem 3 kilogramy, więc na trochę jeszcze starczy. Jak na razie przez 6 dni o dziwo przytyłem kilogram.]
białko: 13,8g
Węglowodany: 80,2g
Tłuszcz: 0,4 g
OLIMP CREATINEX xplode powder 500g - od 12 marca 2014r
Informacja żywieniowa:
- Wartość odżywcza 1 porcja (5g) / 100g
- Wartość energetyczna 0 kcal / 0 kJ 0 kcal / 0 kJ
- Białko 0 g / 0 g
- Węglowodany 0 g / 0 g
- Tłuszcz 0 g / 0 g
- MATRIX 6 STRONG BLEND 3669 mg / 73,4 g
- Chelat kreatynowy magnezu
- CREATINE MAGNA POWER®
- Jabłczan kreatyny [TRCRM]
- Ester etylowy kreatyny HCl
- Alfa ketoglutaran kreatyny [CAKG]
- Pirogronian kreatyny [CREAPURE™]
- Cytrynian kreatyny
- Tauryna 500 mg / 10 g
Nie wiem czy w odpowiednim miejscu zamieściłem temat, iż jestem zielony na tej stronie, wybaczcie.
Proszę o ułożenie diety osoby mające styczność z dietetyką lub z doświadczeniem opartym na własnej diecie, amatorka może oszczędzić swych wypocin.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nikt ci diety niestety nie ułoży. Za takie rzeczy się płaci. Możemy cię natomiast nakierunkować.
Bilans kcal +300kcal od podst. zapotrzebowania które obliczysz na http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie
białko 1,6-2g/kgmc, tłuszcze 0,8-1g/kgmc reszta węgli.
Na śniadanie źródło porządnego białka+węglowodanów złożonych (np. jajka+płatki owsiane)
w szkole mogą być nawet kanapki z mięsem dobrej jakości (np. chleb razowy + schab pieczony)
przed jak i po treningu węgle złożone + białko najlepiej z jakiegoś mięsa lub ryby (np. przed treningiem 100g ryżu+120g ryby, po treningu 150g makaronu pełnoziarnistego+150-200g kurczaka)
kolacja twaróg z dodatkami dobrej jakości (płatki owsiane, lub migdały, lub orzechy itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
dieta z dodatnim bilansem kcal i masa rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
przy moim poście sprzed 3 minut twój wniósł wiele nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
owszem, nie trzeba tyle czytac a to w dzisiejszych czasach duzy problem dlaniektórych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
A propo ćwiczeń na siłce to robić dalej 12 powtórzeń czy zmiejszyć liczbę powtorzeń i zwiększyć ciężar? Jak na razie robiłem 12 powtorzeń i 4 serie, o dziwo nawet tak powoli masa wchodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Skoro są efekty to nic nie zmieniaj

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z brzuchem

Następny temat

TRENER + PODPIECZNY - zgłoszenia

WHEY premium