SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - Przemiana Sylwetki / Podsumowanie str.76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95132

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
mam opory na robienie wytrzymalosciowki na silowni.
Ja też, ale mam zamiar robić w domu po siłowni po prostu

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ksienia tak twoj plan jest ok
Dziewczyny
"W młodosci martwimy sie tym co inni o nas mysla
W wieku srednim machamy reka na to co inni o nas mysla
Na starość dowiadujemy sie ze inni w ogole o nas nie myslą"

Niestety nie pamiętam czyje to jest ale bardzo to lubie
Tak na prawdę cale to towarzystwo na siłowni g... obchodzi co wy robicie najwyżej przez pierwszy tydzień ich monotonne zycie zostanie pobudzone tym ze będą mogli opowiadać znajomym, ze na siłowni jakaś laska skacze, macha pada na ziemie , dyszy i się poci (no wariatka)
Później staniecie sie nudne
A tu chodzi o zabawe i sprawdzenie siebie swoich możliwości i w trzymaniu zasad diety zbliżonych do naturalnych i trzymaniu stylu treningów zbliżonych do zawodowców
Będziecie szybsze sprawniejsze i silniejsze i niech wstydzą sie ci co maja zadyszkę po wejściu na drugie piętro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
No dobra wchodze w to i pieprze co powiedza inni.Czyli w tym tygodniu powinnam zrobic roztrenowanie poniewazkoncze12 tyg.10 kwietnia napewno startujemy?

Zmieniony przez - clearwater w dniu 2011-04-05 09:20:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Pewnie glupie to pytanie ale czym się różni trening GPP od treningu wytrzymalościowo - siłowego?

Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2011-04-05 09:23:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
GPP jest z użyciem tylko ciezaru wlasnego ciała, ewentualnie malym ciezarem gdy jest taka potzeba , silowa wytrzymałość jest z obciążeniem konktretnym przeplatany cwiczeniem aero taki mieszany
Jednoczesnie meczysz miesnie i uklad sercowo naczyniowy, uczysz sie wyzwalac energie po duzym zmeczeniu, to sa treningi jakie zawodnicy SW wykonuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
a ja mialam opory ale juz nie mam

wczoraj zrobilam ta wytrzymka ktorej czas nalezy podac na pierwszej stronie dziennika...
buraczany pysk, wkvrw w oczach, sapanie i inne takie
oczywiscie tlum widowni i smiechy
ale przynajmniej wszyscy mnie omijali szerokim lukiem i nikt mi sie pod nogami nie paletal
takze dziewczyny trzeba sie pozbyc oporow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
e tam sie przejmujecie..nie ma nic fajnego w zlewaniu sie w jedna calosc z reszta silownianego motlochu...dlatego im dziwniejszy i bardziej nienormalny trening tym lepiej grunt to sie wyrozniac

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
no właśnie, te opory,...
Zaczną się głupie pytania.., będą próbować wybić z rytmu (swoimi głupimi pytaniami ) itd, itp.

Nie którzy przychodzą na siłkę, chyba tylko po to, aby opowiadać znajomym, ze "trenują" na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 57 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1671
"W młodosci martwimy sie tym co inni o nas mysla
W wieku srednim machamy reka na to co inni o nas mysla
Na starość dowiadujemy sie ze inni w ogole o nas nie myslą"


czyli ja jestem wiecznie młoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
dlatego im dziwniejszy i bardziej nienormalny trening tym lepiej grunt to sie wyrozniac
Tak, ale dopiero po tym jak się przestanie jak żaba wyglądać przy robieniu burpees

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

asikia20/ rzezba

Następny temat

Czas zmian

WHEY premium