SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - Przemiana Sylwetki / Podsumowanie str.76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a masz rodzine w Niemczech?
założysz tam taka co nie wypadnie bo jest implantowana w ściankę macicy

Bez sensu z tym wypadaniem, nie uwazam by lezenie plackiem cos mialo zmienic jak macica wyrzuca spirale

werzgr dokladnie SDLHP nie zrobisz bez obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
czesc


dziewczyny nie szukajcie wymowek
ja przed zeszlorocznym konkursem SDLHP robilam 2 zgrzewkami, a swing jedna (chyba)





Zmieniony przez - agak w dniu 2011-04-06 19:26:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1362
Witam! Po przemyśleniu wszystkchi za i przeciw, zgłaszam swoją gotowość do wzięcia udziału w konkursie :) Muszę sie tylko zapoznać z ćwiczeniami o anglojęzycznych nazwach (większość na szczęście już została omówiona w tym poście). Czyli rozumiem, że do poniedziałku trzeba otworzyć własny dziennik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
Myślałam że SDLHP bez obciążenia kijem od szczotki a mam zrobić sztangą 20 kg tak?? to to ćwiczenie??



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
tak to jest to cwiczenie. masz zrobic z takim obciazeniem, zebys dala rade zrobic 10 pow., ale zeby bylo to dla Ciebie spore wyzwanie. nie wiem jak masz silne barki, pewnie 10-12-15kg dasz rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
To czym jeszcze na siłowni mogę robić jak nie sztangą bo chyba nie dam rady 20kg tyle razy w tylu obwodach...???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
ja tez mysle ze chyba raczej nic mi sie nie stanie,wtedy nie cwiczylam i mi wypadly.Zobacze co Marta powie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
czy to jest konkurs tez dla poczatkujacych? wiem glupie pytanie ale gdzie przeczytalam w dziennikach ze to dla zaawansowanych

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
werzgr na wczesniejszym filmiku co Martucca wklejała dziewczyna taką kulą robiła. Ja mam zamiar po prostu sztangielką robić.

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
A no rzeczywiście dzięki martasi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

asikia20/ rzezba

Następny temat

Czas zmian

WHEY premium