SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - Przemiana Sylwetki / Podsumowanie str.76

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Monika lepiej szlifuj technikę mc i przysiadów, bo na rampie można nieźle poszaleć z ciężarami dasz z siebie wszystko - nie będzie trzeba dodawać kolejnych ćwiczeń.
A nogi muszą być w jakimś stopniu sprawne do obwodów po siłowym

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2011-04-04 11:32:23

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo myślałam, aby dodać jeszcze do siłowych odwodzenie, przywodzenie

Idź, zrób sobie trening rozpoznawczy. Ciekawa jestem, czy "po" będziesz miała podobne wątpliwości


Grusiu Zostań przy swoim treningu, dołożymy długą wytrzymkę z ciężarami i GPP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
Marta" Idź, zrób sobie trening rozpoznawczy. Ciekawa jestem, czy "po" będziesz miała podobne wątpliwości " - zrobię tak
jutro będzie próba generalna michy i treningu

Ania, "dasz z siebie wszystko - nie będzie trzeba dodawać kolejnych ćwiczeń." - na pewno będę potrzebować kibiców

Zmieniony przez - Moni88 w dniu 2011-04-04 11:45:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
moni tak zamiast wskokow na lawke mozesz robic Tuck Jump
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Marta, Iza, ktora z was miałaby czas skonsultowac mnie z BTW to uderze na prv z tym co sobie zaplanowalam :D

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Lejjla wszedzie gdzie chcesz na priv w dzienniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
to juz pisze prv

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
"I wtedy Twój organizm powie Ci wyraźnie, co woli dostać do jedzenia: miskę ryżu czy wielką porcję owoców "

o i dziekuje Martucca za odpowiedz :) satysfakcjonuje mnie to tlumaczenie :)

przemysle sobie jeszcze dokladnie co i jak i napisze u siebie w pamietniku, jak bym chciala to zaplanowac, jakby ktroras z was na to potem spojrzala i ocenila, dala wskazowki to bede wdzieczna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
Gdy babcia zobaczy ze wsunęłyśmy cala jej galaretę uwierzy ze nie ma miejsca na sernik moja taktyka, w wigilię wcinam ryby, w wielkanoc jajka na potęgę i mięcho w galarecie i wszyscy zadowoleni i ja i rodzinka że w końcu przestałam wymyślać z tymi swoimi "fanaberiami i odchudzaniem"

Czuję się jak przed jakimś obozem sportowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ahhhhhh a moja mama wiejskich jajek nakupi :D to Ci dopiero wyzerka bedzie :P
a pasztet domowy mozna ?? :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

asikia20/ rzezba

Następny temat

Czas zmian

WHEY premium