SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KLATKA PIERSIOWA - 7 WSKAZÓWEK

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Chiny widzę, że cel postawiłeś sobie wysoki, jeśli chodzi o Twoją kochaną klatkę 140cm to już klatka potężna. Moja odpowiedź na twoje pytanie jest taka, że przy takim obwodzie klatki jak 140cm to nie ma mowy raczej żeby nasza klatka była "krótka", taki obwód symbolizuje mocne, potężne mięśnie piersiowe. "Długość" klatki można uznać patrząc od góry do dołu na nasze mięśnie piersiowe, a więc nie pozostaje nic innego jak powiedzieć, aby kszałtować każdy rejon klatki i wtedy klatka będzie cieszyć. Skoro klatka to Twoja najlepsza partia to sam najlepiej wiesz jakim treningom poddawać ją. Przede wszystkim potrzeba czasu, cierpliwośći, wiary i będzie dobrze.
Pzdr.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2928
świetne rady Pro_Mass, sog dla Ciebie.

Ja dopiero zaczynam trening na siłowni (drugi miesiac)
klatke cwicze raz w tygodniu,
ten plan mam od poczatku stycznia:
4 serie - wyciskanie na prostej (progres)
4 serie - wyciskanie na skosnej (progres)
4 serie rozpiętek

Od lutego chce zmienic caly plan bo nie jestem z niego zadowolony, nie czuje po trening ze dalem z siebie wszystko. Czy taki plan na klate moge zostawic?
klata jest w kiepskim stanie ma 95 cm przy 180 cm wzrostu i 78 kg wagi.
A gdybym ćwiczył ją w poniedziałki i w czwartki ? Pomocy

Gonna be bigger and stronger !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Witaj nd83,
Widze, że niedawno zacząłeś przygodę z siłownią, więc 12 serii na klatke to max., jeśli chodzi o plan:
4 serie - wyciskanie na prostej (progres)
4 serie - wyciskanie na skosnej (progres)
4 serie rozpiętek
Plan dobry, teraz powiedz mi czy masz dostęp do wyciągów, maszyn i czy masz ławkę regulowaną góra/płasko/dół??

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43
Czy są jakies cwiczenia na klate nie wymagające chodzenia na silke??
Mam tylko 2hantle 3 kilogramowe...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Pompki klasyczne, szeroki rozstaw dłoni, ćwiczenia ogólnorozwojowe z użyciem ekspandera. Sztangielkami zawsze sobie możesz machać, a to na taborecie, krześle.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Sogacz zeje****ty Art

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Sogacz zaje****ty Art

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3323
Hej świetny art! Sog'a nie dam bo nie moge:) Hehe
Ale mam pytanko. Ćwiczę 4 miesiące i jest nieźle. Pozornie wszystko OK ale... no własnie zawsze jest jakies ale!! Klatke trenuje 2 razy w tygodniu: w poniedzialek (wyciskanie na ławce poziomej w szerokim chwycie 8 serii; wyciskanie na ławce poziomej w wąskim chwycie 4 serie i przenosy 4 serie)i w czwartek(wyciskanie tak samo tylko ze na ławce skośnej + rozpietki 4 serie). Pytanie proste: CZY TO ZA DUŻO??

...:::AMW WNiUO - 1KKNŻZ:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
niemoge dac sogacza bo jakis problem jest dam w przyszlosci jak niezapomne.

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
n3cRo dzięki, tylko nie zapomnij
Pitt_18 moja odpowiedź na Twoje pytanie jest prosta:
Niestety jak na Twój staż to za dużo, możesz liczyć się z przemęczeniem, a nawet przetrenowaniem co wykluczy Cię z treningów na pewien okres czasu.
Klatka trenowana raz w tygodniu, max. 12 serii, np. w takim układzie:
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4 serie 12,10,8,8 lub 12,10,8,6
Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 4 serie 12,10,8,8
Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej/skośnej w górę/skośnej w dół4 serie 10-12
Gwarantuje, że będzie ok Przy dobym odżywianiu i odpowiedniej regeneracji będzie dobrze, przyrosty będą duże, pierwszy rok zawsze obsypuje Nas sporymi przyrostami, dlatego nie musimy się wspomagać suplementami czy odżywkami, gdy mamy dobrze opracowaną zbilansowaną dietę i dobry trening Tylko czasu i cierpliwości
Pozdrawiam
Pro Mass

Zmieniony przez - Pro_Mass w dniu 2006-01-22 14:40:16

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michail poradź !!

Następny temat

Ocencie moj plan... :))))

WHEY premium