SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - jabolcokk Cel: Forma na DEBIUTY 2012

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ekonomicznie i w sumie najlepiej brać w porach : przed treningiem siłowym oraz przed treningiem aerobowym.
Jeśli masz więcej $ możesz dorzucić porcje od razu z rana.


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Białko 4,32g
Węglowodany 0g
L-Leucyna 1920mg
L-walina 960mg
L-Izoleucyna 960mg
L-glutamina 420mg
Tauryna 420mg
Żelatynowa otoczka kapsułki

Wychodzi mi tyle przed treningiem. Narazie aeroby nie mam, ale w niedługim czasie zapewne dorzucę.
A co z porcją po treningu? To będę brał 8kaps. rano i 8kaps przed tren.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Po treningu mam na razie porcję białka serwatkowego i banan :) 40minut później 50g. tuńczyka i 100g. makaronu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To git, banan wymień na carbo - szybciej sie wchłonie i będziesz mógł posiłek zjeść szybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3307
Jabi dwa pytanka co najlepiej brać podczas redukcji po siłowym przed bieganiem BCAA z Carbo czy samo BCAA i co byś polecił po cyklu CM3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Wiesz, jak już węglowodany to lepiej Vitargo - po intensywnym wysiłku na siłowni warto jest wrzucić węglowodany - Vitargo z BCAA - przed aerobami, a wtedy zwiększ trochę czas wykonywania aerobów i nie bieganie tylko ruch z odpowiednim tętnem.

Chyba, że biegasz to wtedy koniecznie wypij węgle po siłowni.

Po Cyklu CM3 - na pewno cały czas dieta, białko, bcaa i możesz dorzucić AAKG MegaHardcore przed i po treningu i w dzień nietreningowy mała dawkę z rana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3307
jeżeli biegam to węglem po silowym czy całym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Mam pytanie trochę z innej beczki, jak długo zajęło Ci dojście do obecnej formy? Jaką suplementacje stosowałeś i jaką stostujesz? Mógłbyś rozpisać? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
lukaszP39 - po siłowni dajesz węgle, a jeśli po siłowni masz bieganie to też weź bcaa i węgle, po bieganiu możesz izolat białka lub zjeść normalny posiłek.
Generalnie jeszcze jest jedna sprawa jest bieg będzie na prawde intensywny z wysokim tętnem i dosyć długi to też bym dał węgle a jak możesz to od razu zjedz posiłek.

klin2511 - 10 lat, lecz ostatnie 4 lata bardziej się przykładałem, a przez ostatnie 2 lata dzięki radą doświadczonych zawodników jak Tomasz Lech, Dawid Geler, Mariusz Cieśliński polepszyłem swoje wyniki.

Przejrzyj ten temat jak i te poniżej bo właśnie w nich pisałem jaką suplementacje stosuje:

https://www.sfd.pl/JaBi__jabolcokk__Redukcja_na_Clenburexin_2_i_Lipo_X_PACK_Z_-t610530.html

https://www.sfd.pl/JaBi__jabolcokk__Bo_chce_być_WIELKI_!__MASA_2010/2011-t675278.html

https://www.sfd.pl/JaBi__jabolcokk_>_CEL_:_FORMA_na_FIBO_2011_&_Relacje_z_Targów-t708864.html

https://www.sfd.pl/JaBi__jabolcokk__Suplementacja,_trening,_NEWS,_prezentacje-t743727.html




Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-05-23 20:04:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła ciosu i szybkość ciosu - pytanie do MARIO

Następny temat

CLENBUREXIN II

WHEY premium