SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - jabolcokk Cel: Forma na DEBIUTY 2012

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
to co polecasz w aero? pierw bcaa potem białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 462
Jabi poco kręćić aeroby popołudniu po treningu jak jeste naladowany węglami i praktycznie spalasz tylko węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
no właśnie jest myk, że węglowodany są potrzebne do cyklu Krebsa hmm inaczej,

Jest potrzebne odpowiednie tętno gdzie wykorzystywany jest tłuszcz, a nie węglowodany, glikogen - czyli mamy już - musimy mieć odpowiednie tętno 220 - Wiek i z tego 60-65 % to będzie nasze tętno gdzie będą przemiany tlenowe.

Oczywiście w praktyce na czczo badzo dobrze spala się tłuszcz, ale również i mieśnie bardzo dobrze schodzą z człowieka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
[...]Powiedzenie ze "tłuszcze spalaja się w ogniu weglowodanów" odnosi się do czegoś, co nazywamy cyklem Krebsa.[...] Całkowity rozkład tłuszczu możliwy jest dzięki obecności węglowodanów. Weglowodany stanowia coś w rodzaju podpałki, od której mozna rozpalic duzy kawał drewna.[...]
W procesie przemiany materii wolne kwasy tłuszczowe przekształcają się w substancję zwaną acetylokoenzymem A. Aby acetylo-coA mógł zostac zmetabolizowany, musi najpierw połaczyc się z substancją zwaną kwasem szczawiooctowym, który pochodzi głównie z rozpadu weglowodanów.
Przy braku kwasu szczawiooctowego metabolizm tłuszczu ulega nagłemu zwolnieniu[...].


znalazłem jeszcze coś takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 462
Dzieki jabi za godną porade troche mnie przekonałes chociarz wiem ze najlepiej rano no ale niestety nie każdy moze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Testowałem taki tak z rana czaczo szybciej schodziło ale mięśnie też, jak kreciłem np. po siłowni lub 2 godizny po poisłku lecz więcej razy w tygodniu i troche dłużej tłuszcz schodził też dobrze, a mięśnie zostały.

To tak z własnych obserwacji widzę, też mi ciężko było się do tego przekonać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jabol jak tam pogoda u ciebie? u mnie rano w cieniu 30pokazywalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
27 jest raz chmury raz słońce, nie jest tragicznie ale te upały są męczoce, a wczoraj takie byłyski od burzy były, że szok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Sorry po 15 zrobił się straszny ogień z 30 stopni masakra nie takie pogody sa za ostre jak się nie jest na plaży, dziś deszcz pochmurno i z 20-22 stopnie może być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła ciosu i szybkość ciosu - pytanie do MARIO

Następny temat

CLENBUREXIN II

WHEY premium