SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - jabolcokk Cel: Forma na DEBIUTY 2012

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
15g SAW + 3-4 kaplety carnogenica jest mega petarda jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
no to juz kiedys testowałem jeszcze clenburexin wrzuciłem - na razie do takich hardcorowych rozwiazan nie wracam jakoś z wiekiem wole nie przesadzać wiem, że to śmiesznie brzmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
hehehe no ja też tak tylko na próbę wziąłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
To jadłem już SAW, co teraz do mono? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2012-06-28 19:32:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
15 gram sawa i jeszcze carnogenic? Ja bym chyba zawalu dostal na treningu lub jeszcze przed. Naprawde bralem rozne przedtreningowki, byly ok, a nawet bardzo ok, problem byl jeden, ze tylko na jednym cyklu super kopaly, na drogim gorzej, a na nastepnych prawie wcale, bez wzgledu na ilosc ( gramow ) w porcji. Jedynym , naprawde bez zadnej sciemy, ktory na mnie caly czas dziala jest SAW ( wiem, moze brzmi jak reklama ) , juz biore go od ponad roku, na poczatku cyklowo z kreatyna, a teraz nawet tylko w przerwie miedzy cyklami tylko przed treningowo i dziala zawsze. Powoli probowalem zwiekszac dawke i dla mnie najlepsza zostala 10 gram, przy wiekszej tracilem koncentracje i glowa mnie bolala, ale moc byla, tylko dyskomfort czulem. Stwierdzilem ze taka sama moc i pobudzenie mam przy 10g. A najlepsze w sawie jest to, ze pompuje i daje poweru bez wzgledu na otluszczenie organizmu ( BF ). Kiedys pytale Adama wlasnie o to, czy jezeli jestem basdziej otluszczony niz xy ktos tam, ktory ma ok 13% BF to czy takie srodki slabiej na mnie beda dzialac? I powiedzial ze byc mozliwe ze tak. Jednak po Sawie stwierdzilem ze , czy jestem na masie czy na wycince , i rowniez moj brat, zawsze mega jest.

Zmieniony przez - kwasny28 w dniu 2012-06-29 18:35:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ale gorąco dzisiaj przesada cały mokry jestem, przed chwilą się ważyłem w slipkach to 104 pokazało w dzień także z 102 jest już z rana jeaaaaaaaaa hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 462
No już przesada jabi tak z ciekawośći co trzeba zrobic żeby byc instruktorem naprzykład na silowni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła ciosu i szybkość ciosu - pytanie do MARIO

Następny temat

CLENBUREXIN II

WHEY premium