SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - jabolcokk Cel: Forma na DEBIUTY 2012

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
S:W:A:T - odpisałem Tobie,

davidoo - mega, jak bym kiedykolwiek poszedł na ryby i złapał jakimś mega cudem jakąś rybę nadającą się do zjedzenia (tylko, że ja mam słabą psyche i nie mógłbym jej kill ) to pewnie byłaby najsmaczniejsza kolacja lub obiad.

zakopane - Nie wiem nie mierzyłem ostatnio - za pewne nie jest dużo ale zmierzę jutro jak nie zapomnę zobaczę chociaż czy jakis progress jest.

zig25 - Nie mam pojęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330
posiadam leucine fusion właśnie zacząłem to przyjmować myślę że porcja przed jak i po treningu powinna mi wystarczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jadłbym ale przeszkadzają mi duzej wielkości kapsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Jabi, jeżeli chciałbym spalić trochę zbędnego fatu, a obecnie jestem na czystej :D masie mięśniowej. Spożywam białko wg braków w diecie, jakaś przedtreningówka i bcaa. to co polecisz? i wrzucałbym go tylko w DT przed trenem czy w DNT przed brzuchem też? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
BCAA G-Force i S.A.W. możesz spokojnie braci do tego spalacz tłuszczu np,. Clenburexin i musiałbyś więcej krecić aerobów w tygodniu to powinno się coś ruszyć tyle, że masa już nie będzie iść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Aero coś więcej niż bieganie i rower polecasz? :)
A po tren. mogę białko i bcaa wymieszać w 1 porcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie daj przerwę 15 minut .

lepszy szybszy chód niż bieganie, rower musiałbyś z pulsometrem jeździć aby jak najefektywniej wykorzystać tłuszcz jako źródło energii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła ciosu i szybkość ciosu - pytanie do MARIO

Następny temat

CLENBUREXIN II

WHEY premium