SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Granathar - czyli wycinka a potem jadziem z koksem %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Dobra, relacja z treningu dzisiejszego
Dodam, że dzisiaj jako że nie poszedłem do szkoły to walnąłem sobie posiłek przedtreningowy na wyluzowanie psychiki... smażoną kiełbasę Posiłek ten był ponad 2 godziny przed treningiem, ale chęć puszczenia pawia przy każdej serii jest bezcenna Nie polecam i nie powtórzę
Tak wiem, kiełbasa zło, szatan i w ogóle ale na keto mogę sobie czasem pozwolić na skok w bok

Co dzisiaj robiłem:
Nogi + Klata + Bic

Nogi:
Przysiad 100 x 15, 110 x 12, 120 x 10 - negatywy 1,5 sekundy
Suwnica nie chciało mi się liczyć kilogramów ale grubo ponad 300 i co serię +15 8,6,6 negatywy 1 sekunda
Uginanie nóg ciężar na maszynie więc nie mam pojęcia, ale progresja 12-10-8 negatywy 1,5 sek
Lydki - odpuściłem bo kwasy jeszcze trzymają

Klata:
Wyciskanie płasko hantle 20 x 12, 25 x 10, 30 x 8, było za lekko ale dawno hantlami nie robiłem, negatywy 1,5-2 sek
Wyciskanie skos sztanga 8 x 70, 6 x 80 i miało być 6 x 90, zrobiłbym na bank ale nikogo do asekuracji nie było i wolałem nie ryzykować, negatywy 1 sek
Rozpiętki 3 x 12

Bicek:
Uginanie ramion ze sztangą 40 x 8, 45 x 6, pełne powtórzenia
Modlitewnik - dawno nie robiłem splita i wypadł mi z głowy

Góra brzucha:
Brzuszki na skosie głową w dół z obciążeniem 20 x 12 i 25 x 10

Tak to dzisiaj wypadło
Miałem po siłce trochę czasu wolnego do autobusu to zrobiłem parę fotek jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475


*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475


*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475


Ten cholerny brzuch wywołuje u mnie napady rozpaczy, jest katastrofalny Klata zresztą też tutaj wyszła jak kupa
Jestem blady jak papier i zero definicji widać, nawet czarno-białe zdjęcia nie pomagają

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2009-10-05 17:27:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
ja bym jadł normalnie, zaczął biegać , brzuch sam spadnie

właśnie sam takie coś testuję , jem co chcę , tylko aerobuję i ćwiczę. Myślałem że będzie lipnie, a jednak jestem miło zaskoczony efektami

pzdr i powodzenia bo wiem jak ciężka jest redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Witam !
Poczytałem trochę i zastanawiam sie czy sobie nie robisz jaj .
1600 kcal to ja mam z dwóch posiłków (moje dzienne zapotrzebowanie 3600 kcal)
Na tym nikt nie jest w stanie bić swoje rekordy siłowe ,robić masę itd.
Wyniki siłowe określiłbym na bardzo dobre (chciałbym zobaczyć ten przysiad ze 160kg )
Nie wiem czemu cały czas narzekasz na te 39cm w bicu ,co maja powiedzieć inni o głowę wyżsi mający 35 cm.
Genetykę masz zaj****stą tylko dbać o dietę i przemyślany trening . Wzburza mnie Twoje podejście do ćwiczenia zwanego martwy ciąg ,wprowadz go jak najszybciej do planu treningowego .
W obecnej diecje jeśli nawet są te 2gr. białka na KMC to nie widzę zdrowych tłuszczy czyli orzechów,nasion oliwy .
Z tymi węglami to bym dał okołotreningowo choć po 50 gr.
I w ogóle nie przejmował bym się wycinką teraz na jesień i zimę ,masój dorzucając aeroby .
Pozdro...

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Hę? Przecież orzechy są, mam bilans tłuszczy 33%-33%-33% A kalorii serio jest 1600 wg. kalkulatora vitalmaxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
siema
nie ma co wycinac
doloz pare kg.w miare czystego miecha i bedzie podstawa pod wycinke

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-10-05 18:18:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 512 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4279
dobry bark i łapka, klatka trochę odstaje nie wiem jak tam z plecami jest

Z tą dietą to śmiech trochę, jeszcze 2,6tys kalorii bym zrozumiał ale 1,6

Pain is temporary, pride is forever
_____________
Comeback! http://www.sfd.pl/Satreb/_Blog/_ROAD_TO_REDEMPTION-t742858-s6.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
No ustalił mi dziennik zapotrzebowanie na wycince 1600 Co do masy wiem że jest kicha, a link do fotek pleców i nóg jest na samym początku tematu.
Chcę po prostu się wyredukować a potem na carb cyclingu łapać masę stosunkowo bez fatu Jak patrzę na mój brzuch to czuję zastrzyk kortyzolu do krwi, więc lepiej się tym zająć

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2009-10-05 19:34:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka odzywke brac??

Następny temat

SheWolf/Blog/Czyli Wilczyca w akcji gubienia i atrakcji!

WHEY premium