SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Granathar - czyli wycinka a potem jadziem z koksem %-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Chwilowo przestaję myśleć i słucham Obliques Bo to trochę niefajnie się dowiedzieć że 80% informacji które mam stąd i które postulowały kompetentne osoby mogę sobie wsadzić w pewne intymne miejsce.
Cały czas staram się wszystko robić dobrze, zgodnie z zasadami które wyciągnąłem stąd - każdy mówi, nie więcej jak 2 g białka bo trumna jak w morde kopał! Że jakość węgli nie ma znaczenia na keto, dziennik który wyliczył mi zapotrzebowanie także mam stąd i który też był polecany, każdy strzęp informacji wycisnąłem z sfd(bo to jedyne miejsce z którego mogłem to zrobić), no ale co mam poradzić na to że informacje były takie jakie były?

Dobra, mamy bazę 2900 kcal -300 bo redu czyli 2600 kcal i to że ma być 3-3,3 g białka/kg ciała. Teraz pytanie - keto czy LC bo już zgłupiałem I jaki jest pułap węgli na LC w takim razie, bo skoro w keto jest zupełnie inaczej niż ja mam to w LC też nie będę póki co korzystał z własnych informacji

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2009-10-22 20:35:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale mówiąc "stąd" nie mówisz chyba o tym dzienniku?
Bo tutaj Cię każdy jechał za Twoje metody redukcyjne:P

Węgle bym ustalił na poziome 1-1,5g/kg. Głównie okołotreningowo.





Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2009-10-22 20:41:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Tak, nawet Odin mówił że kcal ok i reszta panikuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak widze, od poczatku wszyscy ci mowia ze masz za malo kalorii, wiec nie zwalaj na Vitalmaxa, bo to tylko bezmyslny program. Jezeli uwazasz ze dla trenujacego mezczyny mezczyny 1600kcal jest wystarczajaca iloscia to co tu o winie mowic Podaj mi gdzie na forum proponuja 1600kcal (nie znajdziesz nawet kobiety ktorej tak jest proponowane)

Timed Carb to nie keto, kazde podanie wegli wyprowadza cie z ketozy, zanim wrocisz mija czasami dwa dni. Normalny trening silowy nie uszczupla zapasow glikogenu.
Podaj mi linka gdzie mowiono, ze nie ma znaczenia co jest zrodlem wegli i gdzie zaproponowano ci bys za zrodlo wegli okoltreningowych brał laktoze?

Oczywiscie 2900kcal
3,3x74 = ~244g =~977kcal i 180g tluszczu =~1620kcal
~50g wegli w sumie glownie potreningowo tylko owoce cienkoskorkowe lub /i maltodextryna, co 7 dni ok 160g wegli jako "ladownie" w sumie dziennie, ale wolno tylko czyste wegle czyli warzywa, owoce cienkoskorkowe, owsianka, ryz
generalnie warzywa w kolorze zielonym dozwolone w kazdym posilku procz potreningowego.
pamietaj ze te 50g to to w sumie razem z weglami z orzechow jakie spozywasz, reszte dobijasz potreningowo, w dni nietreningowe nie masz potreningowego (czyli caly posilek bialko + wegle ci wypada z jadlospisu)

Jesz tluste ryby jak najczeciej i glownie chude miesa, reszte tluszczu dobijasz orzechami i zmielonym siemieniem lnianym i tranem i oliwa z oliwek (nie licz tych proporcji) jedz cale jajka.

Silowy 3-4 x w tygodniu jak masz, ostro i ciezko, 1x w tygdoniu jakies obwody, complexy cos wytrzymalosciowego, jak robisz tabate to zrob przynajmniej 4 rozne cwiczenia po gorze ciala daj 20-30min aerobow.

Nie jesz zadnych innych wegli oprocz zielonych warzyw i owoca potreningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obli kopalnia wiedzy, stosuj się do jej rad, to beda z ciebie luzie.
Masz farta ze akurat Ci chce pomóc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Mówisz, że ładowanie na 2 dni wybija z ketozy - nawet Qazar mówił że na TKD wypala się gliko na trenie a po trenie wraca się do ketozy
Co do diety - da się ułożyć, problem będzie z kosztem mięsa, bo zdaje się że sporo będę go tutaj musiał wrzucić
Tylko z tymi węglami coś nie rozumiem. Cały dzień to max 50 g węgli tak? Jednak przyjmowanych głównie potreningowo? Jednak fakt faktem, 50 g węgli(licząc z orzechami i resztą stuffu), to na posiłek potreningowy to może 30 g zostanie?
Kolejna sprawa - tłuste ryby, sam fakt "tłustej ryby" w aspekcie smakowym jestem w stanie przeżyć - problem to cena. Starszyzna mnie wykopie z domu jak będę przeżerał cały majątek a chude mięsa i tłuste ryby są drogie
Co rozumiesz przez trening obwodowy? Tak samo complexy? Bo mam trening bractwowy w sobotę 2 godzinny który czasem jest dosyć męczący - wlicza się to w ten rodzaj aktywności?
Tabata - 4 różne ćwiczenia, ale na raz? Czyli robić 2 serie tego, 2 tego itd? Czy dzisiaj to, a jutro to?
Góra ciała - czyli rozumiesz trening siłowy w którym trenuję górę ciała tak? Czyli wlicza się w to plecy + barki + triceps? I po tym rypać pół godziny aero?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
ja redukowałem bez węgli w diecie

pierwsze ładowanie po 14 dniach, kolejne co tydzień ( w zależności od samopoczucia, sił, jeśli czułem się dobrze robiłem co 10 dni)

co do mięsa, jadłem raz dziennie, w sumie jadłem 4 posiłki dziennie

efekty? wejdź w linka w podpisie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
No ale nie istnieje fizyczna możliwość urobienia 3,3 g białka/kg ciała bez bardzo dużych ilości mięsa, co serkami wiejskimi mam zapychać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
masz kase to jedz mięso/jaja/odzywki białkowe i będziesz miał dużo białka w diecie.

boisz sie katabolizmu?

ja jadłem zero węgli , mało tłuszczy i średnio białka

aeroby tylko na czczo i jakoś katabolizm mnie nie dopadł

Zmieniony przez - nka w dniu 2009-10-23 14:17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Ja się nie boje katabolizmu, ale Obli każe jeść 3,3 g/kg ciała - to imo cholernie dużo A raczej cholernie drogo, bo ja to z przyjemnością zjem

PS. Patrząc po Twoim dzienniku to ja przy Tobie jadłem dosyć dużo teraz na tych 1600 kcal

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2009-10-23 14:21:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka odzywke brac??

Następny temat

SheWolf/Blog/Czyli Wilczyca w akcji gubienia i atrakcji!

WHEY premium