SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wycinka-łapanie wymiarów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1039
Witam

Zdecydowałem się na dziennik,zawsze to jakaś motywacja a dwa jest się od kogo uczyć.

Obecnie redukuje od ok.3 miesięcy,od tego poniedziałku obciąłem jeszcze nie co kalorie z tłuszczu,przez ostatni tydzień trochę poluzowałem z michą,bo już nie wyrabiałem.

Jeśli chodzi o miche,jade na Carb-Cycling,wstawie zdjęcie jak to wygląda

Staż na siłowni to jakieś 4-5 lat,z tym że siłownię traktuje jako uzupełnienie,zrobienie siły i fajnej sylwetki,sport bazowy to mma.

Obecne waga to około 88-89,wymiary pomierze jutro i wrzuce,ale szału nie ma

Wyniki siłowe z przed redukcji,podam w ostatnich seriach,bo akutalnych maxów nie znam

Klatka-155x4
Martwy ciąg 215x4
Przysiad 200x4.

Treningu szczegółowo rozpisywać nie będe,ponieważ trenuje raczej intuicyjnie,reduckje chce pociagnąć jeszcze 7 tygodnie i właśnie priorytetem są plecy oraz barki,tutaj najwięcej smalcu zostało,kolejne 6 tygodni będ chciał troche podkręcić kalorie i priorytetem będzie klatka+ramiona.
Trening:
Pon.Plecy-Barki
Wt.Ramiona+uda przód
Śr.-
Czw.Klatka+uda tył
Pt.Plecy barki

W pon.robie plecy z barkami mocno,w piątek jest to dużo lżejszy trening.Po każdym treningu siłowym robie rower 40 minut,w dzień wolny od siłowni,biegam.

Suplementacja:
Białko-obecnie Olimpowskie,koncentrat raz dziennie jako uzupełnienie
Bcaa-30-40g Iron Horse Plus
Kwasy Omega 3
Witaminy i minerały Biogenix.
Obecnie Crea-Kong tylko w dni treningowe przed i po treningu
Spalacz-Red hot.

Zdjęcia w sumie jak zdjęcia nie oddają szczegółów,w dodatku nie mam zbytnich warunków na zdjęcia dobrej jakości-słabe światło,na udach widać dość solidnie prązki,na zdjęciach brak oraz waskularyzacji też nie ma-no ale trudno.

Licze,że będzie tutaj dużo uwag i jakieś zainteresowanie.

To czego zapomniałem dodać,dodam.
Pozdro





Zmieniony przez - Piotrek_marga w dniu 2013-10-25 23:27:21





Zmieniony przez - Piotrek_marga w dniu 2013-10-25 23:28:24





Zmieniony przez - Piotrek_marga w dniu 2013-10-25 23:29:11




Zmieniony przez - Piotrek_marga w dniu 2013-10-25 23:42:30




Zmieniony przez - Piotrek_marga w dniu 2013-10-25 23:43:06




Zmieniony przez - Piotrek_marga w dniu 2013-10-25 23:43:27




Zmieniony przez - Piotrek_marga w dniu 2013-10-25 23:43:49




Zmieniony przez - Piotrek_marga w dniu 2013-10-25 23:44:08




Zmieniony przez - Piotrek_marga w dniu 2013-10-25 23:44:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1039
Dziennik zawieszam,mozna go usunac-bede chcial dla siebie tylkopisac,bede to pisac na kartce.
3mta sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Dobrze, to wygląda, zobaczę jak się będzie rozwijał temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38143
super forma, nabity konkretnie jesteś, i silny

jaki wzrost ?

będę śledził.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1039
Witam.

Wzrostu mam 180cm.

Dzisiaj i jutro tylko aero,w pon.ostro plecy i barki,będzie wypiska:)

Jakie macie zdanie na temat dni oszukanych?Przy tej diecie co mam,szkodziło by raz w tygodniu?Jak wyglądaja obliczenia?Sumuje wszystkie kalorie z tygodnia które były na minusie,i zjeść mogę tyle aby nie przekroczyć swojego bilansu 0?

Dzięki za miłe słowa,będe cisnąć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
2 arty Tadeusza Sowińskiego warte przeczytania:
http://potreningu.pl/diety/artykuly/1391/juz-jedna-porcja-smieciowego-jedzenia-negatywnie-wplywa-na-twoje-zdrowie
http://potreningu.pl/kobieta/artykuly/1725/czy-cheat-meal-lub-cheat-day-w-trakcie-trwania-redukcji-moze-mi-zaszkodzic

Jesz jak na swoje warunki b.mało, więc 1 dzień zwiększonej podaży kalorycznej po cięższym treningu byłby super pomysłem. Przypominam, że czitować nie trzeba śmieciami, a można po prostu zwiększyć ilość kcal. Ewentualnie wrzucić 1-2 cheat meale w pół czystej postaci typu pizza czy makaron w restauracji, a reszta posiłków trzymana normalnie. Solaros przez swój cheat-day (co moim zdaniem jest głupotom) zajada się samymi cukierkami, batonami i lodami i skutek tego wydaje się być według mnie (znowu podkreślam subiektywność oceny i nie pewność, a przypuszczenie) opłakany, w sensie gość jako ewenement traktowane jest nie dobicie jeszcze do 100 cm w pasie na masie. Być może każdy ma subiektywne kryterium tego, co jest dobre i złe i każdy ocenia inaczej, ale swoje zdanie w tej materii już przedstawiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1039
Wczoraj miałem imprezę rodziną,więc zrobiłem dzień oszukany,z tym że śmieci jako śmieci nie było,pozwoliłem sobie na dużo owsianki,kurczaków,jaja z majonezem i sałatka z tuńczyka,wczoraj wolne więc dzisiaj wstałem wypoczęty.

Wstałem o 7.Poszło 2 tabsy Red hota i 15g bcaa,za 30 minut 100g owsianki i 40g.koncentratu białka i na trening.

Plecy
Drążek
Ściąganie drążka chwytem neutralnym siedząc do brzucha
Wiosłowanie hantlem w podporze
Ściąganie górnego drążka na wyciągu do klatki podchwytem
Wiosłowanie hantlami nachwytem w opadzie
Przenoszenie hantla+hummer w Seri łączonej
Barki
Unoszenie przedramion w przód ze sztangą
Drop set:Unoszenie hantli w bok
Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia
Latanie w opadzie hantlami
Latanie na maszynie-na dobitke
Kaptury
Unoszenie barków na maszynie.

Trening -niestety zdaje sobie sprawe że dużo tego,ale plecy i barki ustawione są na priorytet,a szczerze powiem że tylko przy wielu ćwiczeniach jak katuję te partie rosną.Po treningu 20g. bcaa za chwile micha.Dzisiajna dzisiaj to 900g.mintaja,którego zrobiłem w jogurcie greckim z przyprawami,i 100g.białego,100g.brązowego i to na dwie porcje.Wieczorem pójdzie ryba z warzywami i oliwa,no i jaja oliwa warzywa.




Zmieniony przez - Piotrek_marga w dniu 2013-10-28 15:36:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1039
Witam
29.10

Dzisiaj trening po nocce,na 8,z rana na czczo 2 tabsy Red hota,za 40 minut 50g.owsianki,40g.koncentratu białka,15g.bcaa

Dzisiaj katowałem łapska i przód ud.

Biceps
Unoszenie sztangi
Młotki siedziąc
Uginanie przedramion ze sztangielką z supinacją
Na dobitke ugianie na modlitewniku na maszynie
Triceps
SŁ:Wyciskanie francuzkie hantlem,poręcze
Wyciskanie francuzkie sztangą łamaną
Na dobitke po 20 reps.wyciskanie wąsko
Uda przód,przedramię
Obwód:
-Ugananie ud na maszynie siedząc->Łydki siedząc->Unoszenie nadgarstków podchwytem ze sztangą siedząc x3
-Przysiady przednie->Łydki siedząc na maszynie->Unoszenie nadgarstków nachwytem ze sztangą siedząc

Po treningu:

Odrazu 15g.bcaa,za chwilę 50g,ryży mieszanego biały/brązowy 200g.piersi na jugorcie naturalnym(zaj**iste),za 1,5 godzinki kolejne 50g.ryżu mieszanego i 200g.piersi.Później poleciało 200g.polędwicy z mintaja+10g.oliwy+brokuły,i zostało jeszcze 10 jaj do wszamania.Piona:)

Zmieniony przez - Piotrek_marga w dniu 2013-10-29 15:14:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1039
30.10

Dzisiaj na siłowni było grane mięśnie klatki i uda tył.Kombinuje trochę z cardio bo mnie strasznie nudzi i rozkładam sobie to tak,że przed treningiem robie 25 min.rowerku,po treningu 10 min wioślarz i 15 minut rower.Daje mi to cardio 50 minut.

Wyczaiłem mięso w biedronce wołowe,napisane jest że 98%,myślę żeby wrzucać dziennie zamiast 600 piersi to 400 piersi i 200 takich kotletów.Jadł ktoś?W smaku b.dobre.(foto mięsa)

Po treningu 15g.bcaa,następnie 50g.makaronu biały/razowy(wymieszany) 200g.tego właśnie mięsa

Klatka
Wyciskanie sztangi płasko
Wyciskanie hantli skos góra
Brama
Wyciskanie sztangi głową w dół
Rozpiętki skos głową w dół
Hummer na dobitke.
Uda tył
Uginanie ud leżąc
Wykroki chodzone z hantlami

Brzuch->Aero







Zmieniony przez - Piotrek_marga w dniu 2013-10-30 23:13:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
dobrze się zapowiada, dobrze by było gdybyś wpisywał ciężary i liczbe powtórzeń

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1039
Moge wpisywać,ale liczbę powtórzeń jak i ciężar robie różnie,zależnie jak trening idzie,ale spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1039
Siema

licze na Wasza pomoc .niestety nie notuje juz żadnych zmian w walce z tłuszczem,waga też stoi.myślę ze kolejne obcinanie kalorii sensu nie ma ,w dzień treningowy mam ich 1500 może właśnie za mało i metabolizm zmusiło.myślę nad high carbem ,jak wy to widzicie

Zmieniony przez - Piotrek_marga w dniu 2013-11-04 06:48:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania do testów sprawnościowych + siłownia

Następny temat

Trening na masę - POMOCY!

WHEY premium