SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gosiencji nowe życie po 50/ (pierwsze koty za płoty str.61)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Onka najprawdziwsza, żyje spokojnie, nie żądamy, żeby była pokraczna (straszne to jest!) ale i tak ma problemy ze stawami. I guz w pachwinie do wycięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Będę podglądać!

Punkty wspólne - brak umiejętności zrobienia pompki i pies (u mnie psy) mało wymagające kondycyjnie.

Powodzenia

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
deja vu Witaj!

Podejrzewam, że miłe psiu w avatarze jest Twoje? Mamy jeszcze inne punkty wspólne - ja też ostatnio ograniczałam aktywność fizyczną do naciskania przycisków przy pilocie od auta, windy itp

Wklepię jeszcze miskę jutrzejszą, bo dopiero pod wieczór wpadnę. Dobranoc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Bry

Spacerek zaliczony. Moja ulubiona leśna ścieżka jeszcze tonie w błocie, ale jest już naprawdę cudnie.
Zaczynam myśleć o suchym prowiancie na przyszły weekend, coby go jakoś przeżyć z dala od domu (i sklepów też). Camembert, orzechy, banany... i? Macie jakieś gotowe sprawdzone koło ratunkowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ususz sobie mięso - w takiej formie długo wytrzyma bez lodówki możesz ciasto fasolowe zrobić, looknij do naszgo kąta z przepisami coś na pewno będzie Ci pasowało na wyjazd -> https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301.html

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2013-05-05 19:19:35

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cisto z tyunczyka tez jest przenosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Dzięki dziewczyny.
Mięcho suszone spróbuję, mam suszarkę do grzybów, intrygujące jest ciasto tuńczykowe. W przepisach grzebałam, napaliłam się wczoraj na naleśniki soczewicowe by Marta, ale wyszło mi bebło, co niezbyt na patelni chciało przyjąć postać naleśnika. W końcu były placki - smaczne, tylko nietrwałe

Dobiałczone placki owsiane bardzo chętnie, ale za zgodą Szefowej, bo jestem jeszcze w nowicjacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Gosia bez przesady, nie uzywaj odzywki białkowej nie potrzeba ci, ta ilośc białka wyciagnies zbez problemu z jedzenia, a jak robisz placki to starcza same owsiane z jajkiem odzywki nie trzeba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta czy spalacz tłuszczu?

Następny temat

Dziennik/ Marta_23

WHEY premium