SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gosiencji nowe życie po 50/ (pierwsze koty za płoty str.61)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
shrimp2, pamiętam. Czekam na informację zwrotną od kogoś fajnego.

Zerkniesz wyżej na te mostki biodrowe? Chciałam powtórzyć wczorajszy trening przerwany. Stopy na piłce czy wyprostowane nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
na prostej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Dzięki Właśnie zaczynam - zamiast pracować i obiad gotować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
TRENING 2 POWTÓRKA WCZORAJSZEGO PRZERWANEGO
Rozgrzewka : rozciąganie ramion, HAM, torso 20x



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
w sumie to z mostkiem ci sie upieklo .....masz latwiejsza wersje

i powodzenie z organizacja w rozjazdach...choc ty sobie swietnie radzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
leah
w sumie to z mostkiem ci sie upieklo .....masz latwiejsza wersje

i powodzenie z organizacja w rozjazdach...choc ty sobie swietnie radzisz


No, jeszcze wszystko przede mną, czuję pomału podnoszącą się poprzeczkę. Jak sobie przypomnę początek - że z podłogi nie mogłam pozbierać własnego tyłka No radocha wielka ta poprawiająca się sprawność.
Na wyjazdach z żarciem sobie radzę jak jadę na 2-3 dni, bo mogę jakieś zapasy wziąć, ale tydzień.. Swoją drogą napalona jestem na ten wyjazd - ważny dla mnie kurs. No ale treningów brak, choć zawsze po schodach mogę poganiać i pofikać na dywanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
a sporobuj takie
20 x sit up
15 x przysiad
5 x pompka
i tak 5 x .......

albo

Miekkie Nogi

1 burpee – 15 przysiadów
2 burpee – 14 przysiadów
3 burpee – 13 przysiadów
...........
15 burpee – 1 przysiad


i tu masz ...zgon ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
Tak sobie podczytuję - też mam częste wyjazdy. Do tygodnia jest ok. Czeka mnie za jakiś czas 2 tygodniowy i z miską problemu może nie będzie, ale właśnie siłownią się martwię, bo ma być duuuużo nauki i mało wolnego czasu.

Powodzenia.

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2014-02-14 17:14:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
leah

a sporobuj takie
„Miekkie Nogi”
i tu masz ...zgon ...



leah, opracowuję intelektualnie i najpierw próbuję ZROZUMIEĆ , a w czyn to jeszcze trochę, choć kto wie - robię dziś rzeczy, o które się nigdy nie podejrzewałam. Jeszcze Twoje bieganie... Robię sobie wyłom w mózgu i chyba spróbuję, jak słonko przygrzeje i pójdę z G. i córkami na leśną ścieżkę, gdzie regularnie biegają. Na razie błotko wszędzie.

porandojin, no właśnie z tymi wyjazdami... U mnie się na zmianę nie zapowiada, prowadzę żywot wędrownego specjalisty, czasem na siku czasu nie ma, nie mówiąc o spacerze. Potrafię w tyg w środku lasu siedzieć z ludźmi w zamknięciu i na spacer nie dam rady pójść. Pozostaje mięśnie pośladkowe napinać siedząc na krześle.


DZIEŃ 33 DT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1864
gosiencja
Pozostaje mięśnie pośladkowe napinać siedząc na krześle.


Rewelacja, też będę tak trenować na konferencjach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta czy spalacz tłuszczu?

Następny temat

Dziennik/ Marta_23

WHEY premium