SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gosiencji nowe życie po 50/ (pierwsze koty za płoty str.61)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Niniczka, stękałam jak przy porodzie. A Ty trzymasz nogi oparte o ścianę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
gosiencja
Niniczka, stękałam jak przy porodzie. A Ty trzymasz nogi oparte o ścianę?

Nie, na podłodze, na macie i tak się trochę chwieję bo czasami równowagę tracę
Tak Ci fajnie z bioder zeszło , a ja chyba mam więcej niż miałam. Mam takie spodenki kontrolne i mierze nimi co drugi dzień i co raz trudniej mi wciągnąć je na dupę, masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Niniczka

Nie, na podłodze, na macie i tak się trochę chwieję bo czasami równowagę tracę


Obli wspominała, że opierała się o ścianę, bo dopytywałam o to. Gdzieś jest fotka, tylko stóp na niej nie widać.

DT TRENING B I MISKA






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
https://www.sfd.pl/[art]_Plany_treningów_i_ćwiczenia_z_piłką_swiss_ball_i_hantelkami_nie_tylko-t438773.html
Tu w planach jest zdjęcie, rzeczywiście nóg nie widać, tez jutro oprę o ścianę, nie wiedziałam że tak można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Dokładnie o to chodzi.

DT TRENING A I MISKA





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Gosiu, próbowałam dziś tak o ścianę i mam wrażenie że mniej się męczę, jak opieram stopy a dokładnie palcami u nóg o matę, to bardziej czuję mięśnie dolne pleców. Chyba pozostanę przy moim sposobie ja lubię się męczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Hej

DNT, mocno pracowy, usiłuję się wyrobić ze wszystkim, bo jutro wyjeżdżam nad morze z córkami na całe 4 dni! Pierwszy raz jedziemy my, same baby Kolejny krok ku samodzielności Będzie to też moja najdłuższa podróż autem, tak daleko sama nie jechałam jeszcze.
Miska czysta, ale chyba kalorii mniej.
Net chyba będzie w miejscu, gdzie się zatrzymamy - ale na wszelki wypadek pa! Do środy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Melduję powrót z parodniowych intensywnych nadmorskich wakacji.

Pozytywy:
1. Bardzo przybrałam na sile, cały dzien na nogach, dziennie robiłyśmy ok. 20 km. Nawet plecak na ramionach nie ciążył.
2. Ubyło mi 1 kg, jedzenie knajpiane - najczęściej mięso, ryby, warzywa, chleb własny z domu zabrany. "Grzechy" - kawa mrożona z bitą śmietaną (jakaś słodka była) i raz piwo.
3. Bardzo fajny czas z córkami.

Negatywy i smutki:
1. Nieoczekiwanie wylądowałam na SOR (szpitalny oddział ratunkowy) karetką przywieziona. Byłam przekonana, że zawał (ból bardzo intensywny w klatce) - na szczęście nie. Dziwne, bo czułam się cały czas wyśmienicie. Przedobrzyłam z intensywnością?
No a moje córy przeżyły horror...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta czy spalacz tłuszczu?

Następny temat

Dziennik/ Marta_23

WHEY premium