SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gosiencji nowe życie po 50/ (pierwsze koty za płoty str.61)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oj gosia, nie przeadzaj z tym smiganiem w upale i moze na razie akacyjnie wywal gluten z diety i daj w to miejsce owoce, warzywa i inne zrodla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Wróciłaś!
Jestem grzeczna, mam fotki porównawcze po 12 tyg., to Ci prześlę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przyslij , jeszcze nei wrocilam, tak zagladam z wakacji w ramach relaksu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 63 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 221
Witaj Gosiu ,
podziwiam Twoje zmagania
ja też walczę z nadwagą ,prawie otyłością
dużo już schudłaś?
Mogę 'odgapić " Twoje menu ,ale nie do końca ,bo jestem wegetarianka
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Aktimka
Witaj Gosiu ,
podziwiam Twoje zmagania
ja też walczę z nadwagą ,prawie otyłością
dużo już schudłaś?
Mogę 'odgapić " Twoje menu ,ale nie do końca ,bo jestem wegetarianka
Pozdrawiam


Cześć Aktimka Nie ma na co czekać, zakładaj dziennik, pokaż jak jesz, zacznij ćwiczyć. Moje zmagania trudno nawet zmaganiami nazwać, bo to bardzo przyjemne życie jest. Ja straciłam ok. 14 kg, odkąd prowadzę dziennik będzie ponad 7. Proces ten odbywa się absolutnie bezboleśnie, mogę tylko bez końca wymieniać zalety. Przybyło mi sił - przede wszystkim. Odgapiać jadłospisu nie ma co, bo każda z nas inna, a wegetarianek też kilka tutaj jest. Bierz się do roboty i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 63 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 221
Dzięki Gosiencja
Spróbuję jakoś to ogarnąć ,poszukać i spróbować założyć dziennik.\\\przyznam się szczerze ,ze nieco ginę w gąszczu tematów,regulaminów itp.........
Jeśli chodzi o ćwiczenia ,to ćwiczę ,prawie codziennie głównie orbitrek i bieżnia,czasem chodzę na kije
z dieta jest gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Aktimka, dieta rozumiana jako sposób zdrowego odżywiania jest najważniejsza.
Załóż swój temat, wypełnij ankietę (pytania do niej w pkcie 4 regulaminu https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html, uzupełnij swój przykładowy jadłospis
i wrzuć w swój temat. https://www.sfd.pl/-t892526.html 
Najtrudniejszy pierwszy krok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
obliques
wywal gluten z diety


Iza, owies też?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Hej, hej.
Melduję powrót. Sterana, zmęczona, usatysfakcjonowana, zestresowana.
Nie przytyłam nic, tęskno mi do uporządkowanego stylu odżywiania i ćwiczeń. Jutro jeszcze jeden ciężki dzień - moja suka ma operację. No tak jakoś pod górkę, odpoczynek pilnie potrzebny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
czekałam na ten powrót.. (wierny kibic)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta czy spalacz tłuszczu?

Następny temat

Dziennik/ Marta_23

WHEY premium