SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gosiencji nowe życie po 50/ (pierwsze koty za płoty str.61)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
gosiencja, podbij węglami jeszcze o 100, żeby było zadane 1600.
W pierwszym posiłku masz dwa rodzaje chleba, czy omyłkowo? Sporo tego chleba wciągasz. Chociaż domowy na zakwasie?
Foty zrób sobie też startowo bokiem, przodem, tyłem, będziesz miała z czym porównać za 12 tygodni.
Powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
shrimp2 Dzięki

Ten 1 posiłek jest rozłożony na dwa, normalnie tyle chleba nie jem - tylko na 1 śniadanie, ale owies mi się skończył. Jutro będą zakupy. Link do fot posłałam Szefowej.
Ale fajnie, że jesteście.

Zmieniony przez - gosiencja w dniu 2013-05-03 12:48:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Cześć :)

Dzisiejsza miska i dzień treningowy. Szkoda, że kończy się majowy weekend- choć mokry. Przyszły tydzień u mnie bardzo intensywny pracowo + córcia zdaje maturę + wyjazd na drugi koniec Polski. Trzeba to wszystko pogodzić z planami żywieniowo-treningowymi.
Obli, dziś dzień treningowy wypada, mam pozostać przy tych pierwszych ustaleniach, czy masz coś dla mnie coś specjalnego?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Cześć Gosiu, trzymam kciuki, będzie dobrze pod okiem szefowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
aneiko, wielkie dzięki! Podczytałam Twój dziennik i jestem pod wrażeniem Twojej wytrwałości. Trzymam kciuki za ciąg dalszy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Zaliczyłam ten trening dla starszych dziewczyn "czerwona jak cegła, zdyszana jak pies", ale zaliczyłam.
Wrażeń mnóstwo, jak opanuję tworzenie i wklejanie tabelki treningowej, to napiszę. Chwalić się nie ma czym Całe lata mojego życia (całkiem fajnego, nie narzekam ) upływały w rytmie wstać, szybko zjeść, jechać na spotkanie, kolejne spotkanie, ludzie, ludzie, ludzie, dzieci, dom, ważne sprawy, dzieci.... wreszcie późny wieczór z małżem - pizza, ewentualnie do pizzy, winko, lulu. Efekt - duża, słaba kobita co pompki zrobić nie umie. Dobra, ponarzekałam, lepiej późno niż wcale za ciało się wziąć i nie racjonalizować, że i tak umysł w życiu ważniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
po kolei, za pol roku bedzie machala ciezarami, ale nic na sile
Spaceruj, taki brisk walk, 3 w tygodniu po 30min na razie a w miedzyczasie napisze ci trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
obli
Spaceruj, taki brisk walk, 3 w tygodniu po 30min na razie a w miedzyczasie napisze ci trening


Wyciągnęłam sukę na pierwszy próbny brisk walk. Wyszedł raczej lazy walk. W jej towarzystwie nie ma szans, kondycja jeszcze gorsza od mojej.
W przyszłym tyg. mogę: pn, wt, śr. Ma sens 3 dni pod rząd a potem 4 przerwy? I przebieram nogami i cieszę się na nowy trening.

shrip2, ja wiem, że autopsję masz szeroką i wysoką Twoja historia mnie urzekła i masz we mnie wiernego fana.

Moja sterana staruszka przesyła pozdrowienia.






Zmieniony przez - gosiencja w dniu 2013-05-04 19:27:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta czy spalacz tłuszczu?

Następny temat

Dziennik/ Marta_23

WHEY premium