SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gosiencji nowe życie po 50/ (pierwsze koty za płoty str.61)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Gosia jak ci stewia smakuje to ok, i gratulacje i nastepnych 22 lat w szczęsciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
Gosiu wszystkiego naj z okazji rocznicy Mnóstwa kolejnych szczęśliwych lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Wszystkiego najlepszego Lejdisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Mnóstwa kolejnych szczęśliwych lat Gosiu i udanej kolacji rocznicowej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Dzięki!

obli, fuxiatka, aneiko, Corum

Corum, to dla mnie zaszczytny tytuł!

A dla Ciebie shrimp2 z okazji dnia dziecka dziecięcorozmiarowego. Właśnie pichcimy i szykujemy się do giga rodzinnej imprezy. Sierściuch stary i chory :'-(
Dzieciaki własnie wspominały, jak to dawniej bywało - jak to dostały po 20 złotych i były takie szczęsliwe, że mogły cały świat kupić. Basia w szale zakupowym jako parolatka kupiła sobie na dzień dziecka w sklepiku osiedowym gąbkę. Jaka była szczęśliwa!

Aaa.. G. wparował właśnie do kuchni z bukietem róż i winkiem i z pieśnią na ustach: "Nie mogę Ci wiele dać..."

Zmieniony przez - gosiencja w dniu 2013-06-01 14:10:36

Zmieniony przez - gosiencja w dniu 2013-06-01 14:10:56

Zmieniony przez - gosiencja w dniu 2013-06-01 14:13:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Miska rocznicowa pirazydrzwi Z samych dozwolonych produktów tarty i pizze owsiano-ciecierzycowe i inne przysmaki. Impreza trwa przy dobrym winie.






Zmieniony przez - gosiencja w dniu 2013-06-01 20:11:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
obliques
Gosia jak ci stewia smakuje to ok,

Obliques, stewia jest bleee, zwłaszcza w serniku. W cieście ciecierzycowym ujdzie. Biedna moja rodzina dzielnie zniosła moje eksperymenty kulinarne. Ale obiecałam im "normalny sernik".

Dziś powrót do normalności.
DT i miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no a widzisz... nie ma co kombinowac, nei ma :zdrowszych wersji: słodyczy, gotuj dla rodziny co lubia a sama wez na klate fakt ze ci nei wolno i zadowalaj sie np. deseczka serów zamiast deseru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Gosiu, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. Ja tez nie monogamiczna, jak de javu, ale chyba wlasnie zbyt szybko wybralam, to moze jestem, ale od niedawna ale w tych czasach to naprawde podziwia sie malzenstwa i zwiazki z takim stazem. A propos slodyczy, zrobilam ciasto fasolowe ale mi nie smakuje, uch ....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta czy spalacz tłuszczu?

Następny temat

Dziennik/ Marta_23

WHEY premium