SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gosiencji nowe życie po 50/ (pierwsze koty za płoty str.61)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
ETAP IV DZIEŃ 20 DNT

Miska: 1500 kcal, 100 B, 40 T
w dzień treningowy 1 dowolny posiłek
Suple, wiesioł, omega, selen, cynk, siemię, kurkuma

Trening nowy w trakcie opracowywania intelektualnego i logistycznego. Iza,


Miska mogłaby być lepsza, jakoś zapasy się skończyły. Jak ja nie lubię zimy, chętnie bym pod kocem przespała do wiosny. Jakoś walczę z lenistwem, ale czeka z utęsknieniem na ten przypływ wiosennej energii.







Zmieniony przez - gosiencja w dniu 2014-01-29 19:49:46

Zmieniony przez - gosiencja w dniu 2014-01-29 19:52:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
ETAP IV DZIEŃ 21 DT

Miska: 1500 kcal, 100 B, 40 T
w dzień treningowy 1 dowolny posiłek
Suple, wiesioł, omega, selen, cynk, siemię, kurkuma

Nowy trening - bardzo przyjemny!
Trochę nie jestem pewna techniki RDL więc nie dźwigałam dużo, tak na próbę. Naoglądałam się filmików i mam kołowrotek w głowie.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Rdl zacznij od tego ćwiczenia


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Obli, bardzo dziękuję - tego kija było mi trzeba Dziś odkryłam, że wiosłowanie źle robię, bo za bardzo pod biust zamiast do biodra...
Jeszcze pytanie o box squat: mam stolik, któy robi mi za taboret - wysokość 45 cm (ja mam 176) Może być?
G. zakupił mi gumę - ale nie taką prostą, ale wypasioną pozszywaną w paru miejscach z otwaorami na kostki. Nie wiem, jak ją jutro wykorzystam, będę kombinować, żeby ją ściągać w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
hmm.. troche wysoki bo to jak krzesło, .. z braku laku może byc, co tam a taboretu juz nie macie u siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
No właśnie nie mamy Będę nowy robić, to nogi na jaką wysokość? 40? 35?

I miska z dziś, DT - będzie trening 2.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no tak lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Gosiencja a może pokombinuj z książkami - jakieś 4 opasłe tomiszcza encyklopedii i masz "boxa" Skakać na niego nie będziesz tylko muskać pośladkami więc powinien zdać egzamin

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Arphiel
muskać pośladkami
Pięknie to ujęłaś. BArdzo dziękuję, przyda się póki co, ale docelowo przygotuję sobie coś bardziej stabilnego na wypadek, jakby to muśnięcie wyszło bardziej dosadnie.
BTW uczę się z Twoich filmików i widziałam jak zgrabnie depczesz wiedzę w postaci słownika wchodząc na stopień. Też mi Szefowa stopień zadała - poproszę o optymalną wysokość stopnia, bo ja wszystko z centymetrem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Arphiel

muskać pośladkami więc powinien zdać egzamin

Gosiu, co to za ćwiczenie co się tak muska posladkami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta czy spalacz tłuszczu?

Następny temat

Dziennik/ Marta_23

WHEY premium