SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie jest SPAM? Gdzie jest SPAM? Nie damy przenieść SPAMU %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152845

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
szczególnie jak piniondze są na rozwijanie kobiecości
Dla mnie sklepy internetowe to zagłada - gdyby nie one, to bym tyle nie kupowała bo po prostu nie chce mi się szlajać po galeriach handlowych, z tymi wszystkimi ludźmi i grzebać w szmatach - a tak siedzę w łóżku, mam przejrzyste fotografie i tylko klikam i kasa sama z konta znika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jol. Ch**owy dzien se kawe wypije chociaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
dzien dobry, mnie zniecheca kupowanie w sklepach internetowych bo trafiaja mi sie zbyt czesto rzeczy ktore mi nie pasuja (material, fason), no i moje wciecie pasie jest dopiero nad 'opona'

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
a jak brak pieniędzy to wystarczają przystojni adoratorzy
no to ja mam ten sam problem - przyjaciółka śmiała się zawsze ze mnie jak mówiłam, że coś tam kupiłam a ona żebym pokazała a ja na to, ze jeszcze nie doszło też nie lunie chodzić po centrach handlowych. Ci ludzie mnie odstraszają

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Na brak pieniędzy przystojny adorator nawet nie pomoże
Ja chcę mieć i to i to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
no jak adorator ma kasę to pomoze

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
a nawet na pewno nie zaszkodzi

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No i tu pojawia się problem: bardzo nieliczna grupa adoratorów jest w stanie sprostać moim wygórowanym potrzebom finansowym
Więc musiała bym drastycznie zawęzić grono dopuszczonych do adoracji - a to strzał w kolano

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-10-25 08:46:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kittie przyzwoita rada. Na bombie rozmowa kwalifikacyjna. Byloby ciekawie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to są za wałki pod biustem i jak się ich pozbyć??

Następny temat

W poszukiwaniu zaginionej pupy ;) / Prośba o pomoc i mobilizację.

forma lato