SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie jest SPAM? Gdzie jest SPAM? Nie damy przenieść SPAMU %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152807

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
Spam uratowany

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Łooo.... wchodzę po chwili przerwy, a tu spam wita mnie dzikim różem... Wchodzę w spam, a tu ktoś grozi jego zamknięciem... Próbuję napisać odpowiedź, już ktoś pisze, że spam uratowany..... nie ogarniam dynamiki tego forum

No i Obli jeszcze zmiażdżyła mnie fociszą swojego zada w profilowym... Aż mi się zachciało od razu na trening śmignąć

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Donoszę, że mam masakrycznego domsa w czworobocznym po wiosłowaniu w środę auaaaaaa

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
powinnaś mieć w najszerszym a nie czworobocznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
To widocznie jestem bardziej wyjątkowa niż mi się wydaje ale serio, serio napyerdala mnie przy kręgoslupie mięsień...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
czyli szrugso-wiosło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Nie no, pewnie nie ciągnęłam tego do brzucha tylko trochę wyżej i tak oto wyszło, i tak mnie do ziemi przyginała ta sztanga już na koniec

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja dzisiaj odkrylam na filmikach, ze mi przy wiosle glowa lata jak u kury dziobajacej w ziemi. musze to jakos skorygowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Wiosło mi się trudno robi, gubię rytm, garbię się na koniec i w ogóle wykańcza mnie :P Wkurza mnie potem fakt, że od gapienia się w lustro potem boli szyja same przeszkody

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
W ogóle ja marudna jestem dziś

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to są za wałki pod biustem i jak się ich pozbyć??

Następny temat

W poszukiwaniu zaginionej pupy ;) / Prośba o pomoc i mobilizację.

WHEY premium