SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie jest SPAM? Gdzie jest SPAM? Nie damy przenieść SPAMU %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151675

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
dzisiaj o 5:30 rano wychodziłam na lekkim kacu przez okno do roboty, bo wczoraj zamknęłam drzwi od środka i pamiętam myśl "połóż klucz tak, żeby nie zginął"
I oczywiście zginął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
dopiero jak poszłam na śniadanie - też przez okno się wdrapałam ku zdziwieniu sąsiada to przypomniałam sobie że schowałam go w bucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Bry ;]

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8045
heja
kocie ty jesteś the best ta twoja historia mi humor na dzis poprawiła

http://www.sfd.pl/Fitneską_być_ach...-t895237.html

Dążąc do celu staję się silniejsza, zewnętrznie ale jeszcze bardziej wewnętrznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
winko i kodeina to nie jest dobra para.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Heloł!
Kittie jakie u ciebie zmiany nastąpiły!
A jak się odnajduje importowany towarzysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
W sensie piesa?
Ona już tu była, więc to powrót na stare śmieci dla niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Zaraz ómrę ;> kupiłam wgl jakiegoś łososia wędzonego - jak podeszwa, nawet tygrys szablozębny by nie pogryzł. Wiadomo, dlaczego w promocji był...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Wgl rozważam przeniesienie treningów na wieczór żeby potem w kimę walnąć :> ale odstrasza mnie ilość ludzi w siłce o tej porze

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to są za wałki pod biustem i jak się ich pozbyć??

Następny temat

W poszukiwaniu zaginionej pupy ;) / Prośba o pomoc i mobilizację.

WHEY premium