SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W poszukiwaniu zaginionej pupy ;) / Prośba o pomoc i mobilizację.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 647
CZEŚĆ!
Przeglądam forum od jakiegoś czasu i postanowiłam, że się odezwę, bo na pewno znajdę tu pomoc jakiej szukam :)

Wiek : 22
Waga : 55
Wzrost : 174
Obwód w biuście: 87
Obwód pod biustem : 74
Obwód talii w najwęższym miejscu: 66
Obwód na wysokości pępka : 74
Obwód bioder: 95
Obwód uda w najszerszym miejscu: 53
Obwód łydki : 34
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, boczki
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch, biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: fitness ze sztangami, rolki, trening ze sztangą w domu (przysiady, wypady)
Co lubisz jeść na śniadanie: wafle ryżowe z wędliną
Co lubisz jeść na obiad : jem domowe obiady – zupy, ziemniaczki, ryż, mięsiwo ;)
Co jako deser : słodycze (wiem że to zło)
Ograniczenia żywieniowe : nie jem mleka i jego przetworów, surowych owoców i warzyw, pieczywa
i wszystkiego co ciężkostrawne.
Stan zdrowia: zdrowie ok, poza tym co widać powyżej – czyli żołądkiem i innymi bebechami.
Dokucza mi od lat i dopiero po wyeliminowaniu z diety tego co wypisałam widzę poprawę.
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : omega3, zestaw witamin
Stosowane wcześniej diety : brak

Nie wiem czy wrzucanie miski w moim przypadku ma sens. Jem naprawdę hm… nie tak jak lejdis powinny jeść. Rok temu przeszłam zapalenie jelit, które było tylko „zwieńczeniem” wielu lat problemów z układem pokarmowym. I od tamtej pory nie mogę dojść ładu i składu z własną dietą i skupiam się raczej na tym, żeby się po prostu najeść, a nie na tym co tam w środku jest. W dodatku moja przemiana materii jest dość specyficzna i nie dość, że najadam się małymi ilościami jedzenia to w dodatku rzadko się zdarza żebym odczuwała głód. Dlatego też w ciągu dnia jem może ze 3, góra 4 razy.
Ale widzę już choćby po paznokciach czy włosach że organizmowi brakuje mnóstwa składników (myślę że głównie wapnia – brak mleka i jogurtów) i muszę z tym coś zacząć robić.

Wiem, że mam posturę wieszaka na płaszcze. ;) Dlatego też moim celem jest przybranie lekko na masie i zbudowanie fajnych nóg i pupska. Zależy mi właśnie głównie na dolnych partiach ciała, bo nie chciałabym zbytnio rozbudowywać mięśni pleców czy rąk. Ale to że cierpię na zespół totalnego płaskopupia doprowadza mnie do szału ;)
Czytałam trening dla zielonych jednak zastanawiam się czy w moim przypadku jest konieczny… Od czerwca (ok przyznam, trochę siadała mi systematyczność) ćwiczyłam w domu ze sztangą (małe ciężary), trochę pochodziłam na fitness (magic bar, pump), ale wiem że od takiego machania 10kg to mi pupa nie urośnie. Dlatego prosiłabym o radę od czego zaczynać .
Mam dostęp do siłowni i jestem gotowa zmienić swoją dietę (chociaż nie wiem czy moja ukochana czekolada mi wybaczy, że rzucę ją w kąt).

I w sumie jedyne czego oczekuję to porządnego kopa w d**sko żeby wziąć się do roboty.











Zmieniony przez - dagaz w dniu 2012-10-23 17:35:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 647
No to startuję od nowa :)

Podziwiam efekty i samozaparcie dziewczyn (m.in. Twoje). Zawsze miałam słomiane zapały. Aż sama się sobie dziwie, że i tak ćwiczyłam te 5 tygodni. Może w końcu coś osiągnę. Głupie małe efekty dodają mi skrzydeł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Szykuj się na dużo jedzenia Mięsa dorobisz i będzie cacy. Mam nadzieję, że nie uciekniesz (jak ok 90% dziewczyn) bo mogą być z Ciebie ludzie Czekaj cierpliwie na szefową. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią w regulaminie znajdziesz trening dla zielonych. Powodzenia

a no, akurat my ograniczamy produkty mleczne bo można bez nich żyć, więc nie bój się na pewno to nie ich brakuje, sama nie jem nabiału odkąd pamiętam... wapń akurat można znaleźć w wielu produktach

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-10-23 18:16:20

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
możesz też poczytać dziennik Olinki też taki szczypior jak Ty jest

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
)Dlatego też moim celem jest przybranie lekko na masie i zbudowanie fajnych nóg i pupska. Zależy mi właśnie głównie na dolnych partiach ciała, bo nie chciałabym zbytnio rozbudowywać mięśni pleców czy rąk. Ale to że cierpię na zespół totalnego płaskopupia doprowadza mnie do szału ;)

Masz jakiś zaburzony obraz siebie. Precież na tych zdjęciach po oczach aż wali widok chudych, sflaczałych rąk, sterczących obojczyków i kanciastych barków To jedna rzecz. Druga jest taka, że musisz zdać sobie sprawę z tego, że takie "zależy mi głównie na..." i "nie chcę rozbudwać..." kończy się zniekształceniem sylwetki na podobieństwo poczciwego dzwonnika z Notre Dame.
A trzy, to daj zdjęcia całej sylwetki w pozycji neutralnej, bo coś mi się zdaje, żeś krzywa niemiłosierne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 647
Nie mówię że nie chcę ćwiczyć rąk czy pleców (zdaję sobie sprawę z tego że ze mnie worek kości :) ). Powiem więc inaczej - zależy mi na ogólnej rozbudowie i polepszeniu wyglądu mego wątłego jestestwa oraz na zbudowaniu pupolska jak jabłuszko ;)

zdjęcia mam tylko takie (z lipca, ale niezbyt dużo się zmieniło od wtedy oprócz tego że na nich wyglądam jeszcze chudziej).




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, takie podejście jest dużo lepsze

Układaj dietę: 150g białka, 100g tłuszczu i 200g węglowodanów.
Jaki masz sprzęt w domu?

No i zaraz Cię zarejestruję do naszej fizjoterapeutki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 647
W domu mam sztangę, ciężarki i mogę mieć sztangielki jak będą potrzebne.
Ale jak zajdzie potrzeba mogę chodzić na siłownię.

Dietę przyjęłam do wiadomości.

Fizjoterapeutki. A co ze mną nie tak poza tym że mam krzywe nogi i się garbię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie się nie podoba ustawienie Twojej miednicy, ale ja się wszędzie czegoś doszukuję Więc poczekaj na Saidę

Masz do wyboru ćwiczenie w domu albo na siłowni. Przemyśl, co Ci bardziej podchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
no i koniecznie dobierz porządny biustonosz, bo ten to Ci przykrywa piersi tylko. Ma zbyt luźny obwód i małą miskę. Na moje oko, to Ty jesteś jakieś 65F/FF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 647
Wiem, że staniki kijowe. Teorię znam - mniejszy obwód większa miseczka. Jednak każda wyprawa do sieciówek kończy się fiaskiem - sztampowe rozmiary 75C, 80C, 80D itd. Dlatego muszę się wybrać do bardziej profesjonalnego sklepu.
Ale bardzo dziękuję za cenną uwagę :)

Zmieniony przez - dagaz w dniu 2012-10-23 21:09:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 647
Martucca

Masz do wyboru ćwiczenie w domu albo na siłowni. Przemyśl, co Ci bardziej podchodzi.


myślę, że wolałabym dom, o ile efekty jakie można osiagnąć są takie same jak te osiagalne na siłowni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie jest SPAM? Gdzie jest SPAM? Nie damy przenieść SPAMU %-)

Następny temat

coś na mase dla dziewczyny?

WHEY premium