SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie jest SPAM? Gdzie jest SPAM? Nie damy przenieść SPAMU %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151771

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
kawa dobry pomysł idę sobie zrobić

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jedynym znanym mi osobnikiem, który potrafi zapewnić mi byt na poziomie jaki lubię/toleruję jest mój tatuś Dobrze, że on mnie kocha obligatoryjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
kawa to jest najlepszy pomysl z rana . Kittie jakies buty do kupienia znalazlas poza tymi pieknymi od Prady?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Podobało mi się parę par z Chinese Laundry ale nie mieli rozmiarów
Się poszuka - mam straszną ochotę na patent leather - takie szpileczki ze 12 - 13 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
w ogóle jakiś czas temu Louboutin stracił wyłączność na czerwone podeszwy i od tamtej pory jest mnóstwo butów z czerwoną podeszwą właśnie - a to takie straszne wieśniactwo dla mnie jest. Nie założyła bym butów sugerujących że są od Louboutina jeśli by nimi rzeczywiście nie były. Koniec kropa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
zdecydowane podejscie- ja mam takie w druga strone: to tylko ciuchy i chodze w dzinsach i trampkach all the time

moze nie jestem kobieta

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja też większość czasu - ale lubię posiadać No i miewam okresy że się nieustannie odpyerdalam jak szczur na otwarcie kanału - i właśnie teraz taki okres nadchodzi, bo wiadomo mój nowy status daje wiele możliwości i prezencja musi być
a oto i para moich wrogów do pokonania w tym sezonie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
ciekawe kto kogo pokona kittie, serio umiesz w tym chodzic?

mnie zaintrygowaly informacje w necie nt bycia minimalista heh- powoli pozbywam sie czesci rzeczy

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
umiem - ale niestety dziurawe chodniki, kostka brukowa i inne takie nawierzchnie przy takich butach odpadają idzie się w nich na imprezę, siada i pokonuje tylko dystans stolik - kibel, stolik - bar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
czyli takie normalne imprezy na miescie odpadaja? trzeba podjechac autem z kierowca-ktory otoworzy ci drzwi prosto na czerwony chodnik a po wszystkim odwiezie?

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to są za wałki pod biustem i jak się ich pozbyć??

Następny temat

W poszukiwaniu zaginionej pupy ;) / Prośba o pomoc i mobilizację.

WHEY premium