SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie jest SPAM? Gdzie jest SPAM? Nie damy przenieść SPAMU %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151728

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66269

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Krzyś dostał byś soga ale nie wchodzi

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
No ale ja pytam o posta Martuccy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Chuda przecież to nie do Ciebie Marta wysłała




Zmieniony przez - mika w dniu 2012-11-14 12:36:00

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
No tak myślałam Tak w ogóle to po ostatnich obserwacjach dochodze do wniosku, że lepiej takich postów w ogóle nie podbijać, jak komus zależy to zacznie sam szukać po forum i dawać normalne wypiski, a jak nie to szkoda ciągnąć za uszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Dzisiejsza młodzież :P

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Mika dobre podsumowanie fejsowych znajomości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
życie

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
Dlaego ja mam 0 znajomych na fejsie i dobrze mi z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
kolezance polecilam forum, ale ona tez z tych co splitem bedzie cwiczyc choc jest poczatkujaca bo tak jej poradzil trener personalny i bedzie jesc batoniki proteinowe bo trzeba

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to są za wałki pod biustem i jak się ich pozbyć??

Następny temat

W poszukiwaniu zaginionej pupy ;) / Prośba o pomoc i mobilizację.

WHEY premium