SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie jest SPAM? Gdzie jest SPAM? Nie damy przenieść SPAMU %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152885

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
ja mam zamiar wytatuować sobie skorpiona jeszcze nie wiem jakiego ale jakiś się nawinie

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
tak na fali wczorajszego jestem stara i gruba i brzydka stwierdziłam że trzeba się oswajać z igłami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
A ja schuść nie mogę co za lipa

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Laski, pierze któraś z Was w orzechach?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
nie słyszałam różne opinie jedni są zachwyceni a inni twierdza że się nie dopiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
To że nie dopiera to dla mnie jakby oczywiste - tak samo jak biały jeleń w proszku. ciekawiło mnie tylko czy pralki się nie psują (bo jeden fachman straszył) i czy ciuchy w miarę miękkie - bo zamierzam nie kupować już silanu :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
a ja dlatego że nie dopiera jakoś nie próbowałam nawet ich, zresztą ze względu na to że dużo ciuchów mam sportowych z membarmami i wogóle piore w niskiej temp więc niestety uzywam mocnych płynów do prania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja już nie chcę tych płynów bo nam ostatnio chyba one skórę podrażniają...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
do płukania nie używam wogóle ale do prania nosz kurcze nie znalazłam alternatywy żeby doprać przepocone ciuch w niskiej temp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
w orzechach? czy to jakaś przenośnia

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to są za wałki pod biustem i jak się ich pozbyć??

Następny temat

W poszukiwaniu zaginionej pupy ;) / Prośba o pomoc i mobilizację.

forma lato